, 09:38 AM
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 7 uren geleden door Niels van der Wal.)
(19-Mar-2026, 08:27 AM)Niels van der Wal schreef: Overbelasting is vaak niet je spieren, maar zijn je pezen. Vooral kniepezen zijn berucht. Als dit speelt ligt het aan de afstand tot de bracket. Daar is hier vaker over geschreven.
Het lijkt dat ik de pezen aan de voorkant van de knie alsnog heel iets overbelast heb, ik voelde die gisteren nog wat. De afstand van de pedalen heb ik gecontroleerd maar dat lijkt in theorie wel goed te zitten met een kleine bocht (~10 graden) in de knieen als ik die volledig strek.
Ik heb nog even gezocht op dit forum over dat onderwerp maar ik kon niet heel veel vinden, is daar een topic over?
[/quote]
Ik heb ook nog even gezocht, maar het niet kunnen vinden.
Ik dacht dat de regel was dat je goed ging zitten/liggen en dan je hak op het verste pedaal zette. Als je de bracket dan vastzet, dan heb je voor de meeste mensen de juiste afstand.
Een topic er over kon ik niet vinden; ik zou zeggen: maak er een aan (met de naam instellen ligfiets).
Niels, ingesteld, van der Wal
De verrijking zit in de beperking
Zelfbouw, M5blueglide, M5 lowrace (crmo), M5 lowracer (carbon), Quest 20", Quest 26", M5 Medium racer (prototype) Quest 26" (carbon), M5 Medium racer, DF, Snoek
Zelfbouw, M5blueglide, M5 lowrace (crmo), M5 lowracer (carbon), Quest 20", Quest 26", M5 Medium racer (prototype) Quest 26" (carbon), M5 Medium racer, DF, Snoek

