Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rotor Q-rings?
#27
(26-Jan-2021, 10:21 PM)Peter de Rond schreef: Hallo Jelle, ik wil je wel helpen met juiste montage, alleen ben ik niet de dichtsbijzijnde voor je, maar wel met de meeste ervaring.
Ovale bladen geven 4% meer vermogen op het achterwiel, en 9% minder melkzuur in de spieren, al met al kun je dus sneller rijden met dezelfde inspanning, of met dezelfde snelheid minder inspanning, net waar je voor kiest.
Als ik zo lees dat je met voor 42 tands vaak achter in de 8ste of 9de versnelling fiets, raad ik je aan om een trippel te nemen, 53, 42, 30 zodat je meer variatie/mogelijkheden hebt, want met 42 alleen als grootste zit je al aan je top, en kun je niet bijschakelen, als het lekker gaat.
Indien nodig, hoor ik het graag.

Dank voor het aanbieden van hulp. Ik zou sowieso met de ligfiets in de trein moeten reizen voor de reparatie. Bestaan er ook triple q-rings met 110 spider? Desnoods is voor mij een double (39-53) ook prima. Ik wens dan een 110 omdat de 130 niet of zeer moeilijk meer te krijgen is en dit kan problemen geven bij toekomstige vervanging.
EDIT: Is het ook mogelijk dat jij mij advies geeft welke q-rings ik moet bestellen en dan instructie geeft voor juiste afstelling (en dan kan ik dit doorsturen naar Tempelman)? Dit omdat je te ver van mij af zit en ook ver van een treinstation. Je locatie is te afgelegen.
Antwoord }
Bedankt door:
#28
Hallo Jelle, kun je een mailtje sturen naar peter@velomobielservice.nl
Zakelijke dingen bespreek ik liever per mail of telefoon, en niet op een forum.
Alvast bedankt.
Antwoord }
Bedankt door:
#29
(27-Jan-2021, 09:54 PM)Peter de Rond schreef: Hallo Jelle, kun je een mailtje sturen naar (email weggehaald)
Zakelijke dingen bespreek ik liever per mail of telefoon, en niet op een forum.
Alvast bedankt.

Beste Peter, ik heb je email adres genoteerd. Ik ga je binnenkort mailen. Helaas heb ik op dit moment geen werkend email account. Ik had hotmail maar ik kan er niet meer in. Je kan je email adres weghalen om spam te voorkomen.
Antwoord }
Bedankt door:


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Ligfietsers omgeving Friesland gezocht ...
Oeioeioei, nu val ik...Tijanus — 11:11 PM
Kilometer topic
1220 kilometer in se...Roepers — 10:36 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Mist weerkaatst, &qu...martinus — 09:34 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Niet blij omdat ik e...NielsKo — 09:14 PM
Ligfietsers omgeving Friesland gezocht ...
Bericht gehad: ik be...NielsKo — 09:05 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Nu nog één problee...Willeke_IGKT — 09:00 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
...ik net een proefr...datakneder — 08:34 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
..ik de skelter-sche...martinus — 08:18 PM
Flevobike 70'er tandwiel uitlijnen
Hier kan ik veel mee...martinus — 08:08 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik ben blij met het ...Bob Hagendijk — 06:01 PM
Welke software voor video's?
Nog een tip voor het...De tovenaar — 05:43 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ben trouwens wel b...Hardloper — 04:57 PM
De enige Thys 250
Thank you very much ...AdamR1 — 04:56 PM
Flevobike 70'er tandwiel uitlijnen
Het hangt er ook erg...Jeroen S — 03:45 PM
Flevobike 70'er tandwiel uitlijnen
Dat ging dus niet..r...martinus — 03:41 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Goed om te lezen Jer...martinus — 03:34 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ach het zonnetje sch...Jeroen S — 03:27 PM