Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mogelijk tochtje naar Center Parcs "De Haan"
#1
Begin september gaan we met het gezin een weekje naar Center Parcs De Haan. Nu viel gisteren me te binnen dat ik als het even mee wil zitten, dat wel haal met de velomobiel. Zo'n 150km van bij mij thuis. Als ik flink de komende weken elke dag ~70km/dag (+8u werken) blijf doen, dan lukt 150km me op gezapig tempo ook wel als ik genoeg tijd incalculeer. Zo denk ik tenminste Big Grin .

Ik heb op https://brouter.de/brouter-web/ eens een route gemaakt, simpelweg van bij mij thuis tot in De Haan en dan Velomobiel geselecteerd. That's it. Nu dat is de theorie, maar weet iemand toevallig een mooi stuk asfalt dat min of meer parallel aan deze route gaat en i-de-aal is voor de velomobiel? Ik zou zelfs door het zuiden van zeeland durven rijden als daar echt een mooie route ligt.

 Hieronder een screen shot van de route.

[Afbeelding: naardepanne.png]
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
#2
Toevallige weet ik precies waar je naar toe gaat. Via een gekregen bon voor Center Parcs hebben we daar overnacht. Normaal zijn we meer voor Landal, al vinden we Roompot ook fijn.

Maar ik weet niet precies het adres, maar ik weet een lekkere bakker te zitten in de buurt van waar jij zit. Er moet ergens een bakker bij de Molen zitten. Deze bakker vonden we lekkere dingen hebben.

En op Velomobielen terug te komen, tijdens deze reis zag ik een Citroën en toen had ik echt iets van. Nee ik ga geen oranje QV bestellen, het zal een Turquoise kleur moeten worden. En toen begon de grote zoektocht, welke kleur van welke auto wil ik precies hebben.
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Slow TV
Zo gebruiken wij een...blokdoorn — 12:33 PM
Ervaringen met V-Box
Topic op het Duitse ...Hoekie — 12:08 PM
Ervaringen met V-Box
Meneer Joost maakt d...Jeroen S — 12:02 PM
Slow TV
Op de TV is dat onde...Hoekie — 11:42 AM
Slow TV
Ik heb bovenst...Niels van der Wal — 10:53 AM
Slow TV
Ik krijg heel st...Wim -de roetsende — 10:41 AM
Ligfietser gespot in video op YouTube.
In de commentaren op...Willeke_IGKT — 10:33 AM
Slow TV
Ik heb bovenstaa...Willeke_IGKT — 10:04 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
@365cycle zie ik...ZoefZoef — 09:46 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
@365cycle zie ik daa...Hardloper — 09:36 AM
Slow TV
Ik heb bovenstaande...ZoefZoef — 09:05 AM
Shockproof 559 banden?
Haha, nu snap ik wel...Lig-ger — 08:22 AM
Slow TV
Ik heb bovenstaande ...Willeke_IGKT — 08:07 AM
Ervaringen met V-Box
In het kort, vanuit ...Willeke_IGKT — 08:01 AM
Ervaringen met V-Box
Nu heb ik nog steed...Josligfiets — 07:14 AM
Ervaringen met V-Box
Is 30 niet nogal vee...Boyd Maduro — 06:50 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Klopt zonder de “goe...gideon — 04:39 AM