Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mogelijk tochtje naar Center Parcs "De Haan"
#1
Begin september gaan we met het gezin een weekje naar Center Parcs De Haan. Nu viel gisteren me te binnen dat ik als het even mee wil zitten, dat wel haal met de velomobiel. Zo'n 150km van bij mij thuis. Als ik flink de komende weken elke dag ~70km/dag (+8u werken) blijf doen, dan lukt 150km me op gezapig tempo ook wel als ik genoeg tijd incalculeer. Zo denk ik tenminste Big Grin .

Ik heb op https://brouter.de/brouter-web/ eens een route gemaakt, simpelweg van bij mij thuis tot in De Haan en dan Velomobiel geselecteerd. That's it. Nu dat is de theorie, maar weet iemand toevallig een mooi stuk asfalt dat min of meer parallel aan deze route gaat en i-de-aal is voor de velomobiel? Ik zou zelfs door het zuiden van zeeland durven rijden als daar echt een mooie route ligt.

 Hieronder een screen shot van de route.

[Afbeelding: naardepanne.png]
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
#2
Toevallige weet ik precies waar je naar toe gaat. Via een gekregen bon voor Center Parcs hebben we daar overnacht. Normaal zijn we meer voor Landal, al vinden we Roompot ook fijn.

Maar ik weet niet precies het adres, maar ik weet een lekkere bakker te zitten in de buurt van waar jij zit. Er moet ergens een bakker bij de Molen zitten. Deze bakker vonden we lekkere dingen hebben.

En op Velomobielen terug te komen, tijdens deze reis zag ik een Citroën en toen had ik echt iets van. Nee ik ga geen oranje QV bestellen, het zal een Turquoise kleur moeten worden. En toen begon de grote zoektocht, welke kleur van welke auto wil ik precies hebben.
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Draadloos schakelen
Het fijne van de G...Hardloper — 06:11 PM
Draadloos schakelen
Hoekie hoe werkt d...Hoekie — 06:05 PM
Toet toet!!
Naar aanleiding van ...Hoekie — 05:51 PM
Draadloos schakelen
Hoekie hoe werkt dat...Hardloper — 05:46 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Nou ik had heel de m...Hardloper — 05:44 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Vandaag zat er een a...Hardloper — 05:40 PM
Nieuw hier?
Welkom terug ErikSne...Hardloper — 05:38 PM
Nieuw hier?
Mooie openingspost. ...Hoekie — 05:31 PM
Draadloos schakelen
Update na dik half j...Hoekie — 05:24 PM
Nieuw hier?
Zeker, 26 inch achte...ErikSnel — 04:34 PM
Nieuw hier?
Welkom Erik, Een go...Willeke_IGKT — 04:13 PM
Nieuw hier?
Ik meende zeker te w...ErikSnel — 03:50 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Dat heb ik wel. Ma...LigfietsWilsum — 03:29 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Uhm, hier beide, de ...blokdoorn — 03:27 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Dat heb ik wel. Maar...Lopopodium — 03:06 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Dat we weer heel sn...Willeke_IGKT — 09:40 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Dat we weer heel sne...Hardloper — 09:29 AM