Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rit door de sneeuw met de chopper/ligfiets.
#1
Vandaag een rit gemaakt deels door de sneeuw, een proefrit van ongeveer 30 km.
Kinderziekten kom je altijd tegen, ik had daar een probleem met de achterwielmotor, in het achterwiel zat een motor veel groter dan de huidige motoren, ombouwen was een probleem door het speciale achterwiel en het brede frame.
Dat heb ik opgelost door de nieuwe motor in  het huis van de oude te bouwen, daarbij had ik de fout gemaakt,
daar de motor soms doordraaide in het huis, door een ring te maken van een oude remschijf en die vast te zetten op de remschijf opname v d nieuwe motor is dat opgelost .

Dus een proefrit gemaakt, hier in het dorp is de weg schoon, maar ik kwam in een dal waar weinig verkeer is, en daar lag nog volop sneeuw, met hier en daar een schoon spoor.
Daar heb ik het voordeel genoten van duimengas en een achterwielmotor en een lage zitpositie, beide benen voor steun skiënd boven de sneeuw en dan met duimengas de snelheid regelen, de meest veilige manier v fietsen bij sneeuw.
Met mijn stadsfiets was ik daar nooit doorgekomen, je zit rechtop en veel te hoog, als je dan een klap maakt kan dat ernstige gevolgen hebben, nu zit ik op 60 cm hoogte, dat maakt het verschil.
Antwoord }
#2
Je bericht maakt mij nieuwsgierig naar beelden. Heb je ook foto's?

Groet,

Marco
Antwoord }
#3
(22-Dec-2022, 08:19 PM)Roepers schreef: Je bericht maakt mij nieuwsgierig naar beelden. Heb je ook foto's?

Groet,

Marco
Foto's zijn snel gemaakt, maar ik wil deze winter een website opzetten, maar dan moet ik nog iets verder zijn met mijn andere projecten, mijn zelfbouw projecten zijn onderdeel van een groter plan, en omdat ik altijd achterloop op de planning kan dat nog even duren.
Antwoord }


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Northlandvelo.EU is live
Zoals Blokdoorn opme...Bobslee — 12:14 AM
Hoe hartslag verlagen?
Even terug naar de g...Tijanus — 11:51 PM
(Lig)fietsongelukken in de media
Heel bijzonder om di...blokdoorn — 11:17 PM
Hoe hartslag verlagen?
Gelukkig verschillen...blokdoorn — 11:15 PM
Hoe hartslag verlagen?
Ik vond je punt juis...TimSch — 10:43 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
toch meen ik ond...Boyd Maduro — 10:38 PM
Hoe hartslag verlagen?
Ik bedoel ook niet d...Bob Hagendijk — 10:06 PM
Vast of klapstuur?
Welk bedrijf verkoop...melle z — 10:05 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik tijdens een rit o...Roepers — 10:04 PM
Hoe hartslag verlagen?
Sommigen houden alle...TimSch — 10:00 PM
Hoe hartslag verlagen?
Nou dat idee klopt d...Hardloper — 09:38 PM
Hoe hartslag verlagen?
Ik meet helemaal nie...blokdoorn — 09:27 PM
Hoe hartslag verlagen?
Ik volg het een beet...Bob Hagendijk — 08:46 PM
(Lig)fietsongelukken in de media
Operatie is goed geg...Bob Hagendijk — 08:32 PM
Medeliggers onderweg
Vandaag op een mooi ...Hoekie — 08:23 PM
(Lig)fietsongelukken in de media
Bob, ik hoop dat je ...melle z — 07:44 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Er zijn zowel in NL ...melle z — 07:43 PM