Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rit door de sneeuw met de chopper/ligfiets.
#1
Vandaag een rit gemaakt deels door de sneeuw, een proefrit van ongeveer 30 km.
Kinderziekten kom je altijd tegen, ik had daar een probleem met de achterwielmotor, in het achterwiel zat een motor veel groter dan de huidige motoren, ombouwen was een probleem door het speciale achterwiel en het brede frame.
Dat heb ik opgelost door de nieuwe motor in  het huis van de oude te bouwen, daarbij had ik de fout gemaakt,
daar de motor soms doordraaide in het huis, door een ring te maken van een oude remschijf en die vast te zetten op de remschijf opname v d nieuwe motor is dat opgelost .

Dus een proefrit gemaakt, hier in het dorp is de weg schoon, maar ik kwam in een dal waar weinig verkeer is, en daar lag nog volop sneeuw, met hier en daar een schoon spoor.
Daar heb ik het voordeel genoten van duimengas en een achterwielmotor en een lage zitpositie, beide benen voor steun skiënd boven de sneeuw en dan met duimengas de snelheid regelen, de meest veilige manier v fietsen bij sneeuw.
Met mijn stadsfiets was ik daar nooit doorgekomen, je zit rechtop en veel te hoog, als je dan een klap maakt kan dat ernstige gevolgen hebben, nu zit ik op 60 cm hoogte, dat maakt het verschil.
Antwoord }
#2
Je bericht maakt mij nieuwsgierig naar beelden. Heb je ook foto's?

Groet,

Marco
Antwoord }
#3
(22-Dec-2022, 08:19 PM)Roepers schreef: Je bericht maakt mij nieuwsgierig naar beelden. Heb je ook foto's?

Groet,

Marco
Foto's zijn snel gemaakt, maar ik wil deze winter een website opzetten, maar dan moet ik nog iets verder zijn met mijn andere projecten, mijn zelfbouw projecten zijn onderdeel van een groter plan, en omdat ik altijd achterloop op de planning kan dat nog even duren.
Antwoord }


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vermogensmeter: enkel of dubbel?
Zal je zien: vanocht...TimSch — 08:47 PM
Ligfiets& - nieuw item over het forum
Toestemming vrag...PlantageBohémien — 08:47 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Blij met alle upgrad...TimSch — 08:27 PM
Flevobike en trike, nieuwe eigenaren?
Na een liefdevolle a...NielsKo — 07:32 PM
Alternative tech
Ik vind het zelf leu...Hardloper — 07:23 PM
wat ze zeggen
Net onderweg twee jo...LigfietsWilsum — 05:50 PM
wat ze zeggen
Twee jochies onderwe...LigfietsWilsum — 04:27 PM
Welke ligfiets zou je nog weleens
Ik ben helemaal tevr...melle z — 04:05 PM
Welke ligfiets zou je nog weleens
Een M5CHR maar vanwe...GHOOGEN — 03:39 PM
Alternative tech
Da's ook allemaal zo...PieterTrapt — 02:32 PM
wat ze zeggen
Net bij neerzetten o...Hoekie — 01:45 PM
Fietsen wordt weer een stuk veiliger
Als de bus rechtstre...Willeke_IGKT — 01:44 PM
Fietsen wordt weer een stuk veiliger
Wat ik echter ...Wim -de roetsende — 01:44 PM
Alternative tech
Mja, die onderste ...Willeke_IGKT — 01:35 PM
Fietsen wordt weer een stuk veiliger
Geen voorrang verl...Niels van der Wal — 01:32 PM
Fietsen wordt weer een stuk veiliger
Geen voorrang ve...Frutsel — 12:38 PM
Alternative tech
Mja, die onderste ka...Frutsel — 12:29 PM