Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ligfietser zwaargewond na harde botsing met auto op dijk in Werkhoven
#46
(06-Nov-2020, 09:34 AM)Niels van der Wal schreef: Bij een ongeluk met letsel (zeker bij ernstig) komt er politie.
De politie schrijft de toedracht van het ongeluk op en dit is rechtsgeldig. De politie zal altijd beschrijven of de auto in beweging was (kwam van.......) of stil stond.
De politie was er natuurlijk niet bij toen het ongeluk gebeurde... achteraf moet er maar net dat bewijs zijn wat je nodig hebt. 

(06-Nov-2020, 09:34 AM)Niels van der Wal schreef: Hoe is de juridische kant van bovengenoemde zaak verlopen?
Belabberd. De politie heeft vrij letterlijk de versie van de automobilist opgeschreven (die was vermoedelijk aanspreekbaar). 
De velonaut weet er zoals gezegd niks meer van, maar ik heb o.a. de output van zijn (altijd vrij nauwkeurige, maar als bewijs helaas niet bruikbare) navigatie gezien. Mijns inziens klopt er geen fluit van hoe het op papier staat, maar dan word je als fietser dus gewoon wel deels aansprakelijk gesteld.

Dat ongeluk is dus ook waarom ik een dashcam met crashsensor ingebouwd heb, en waarom ik tegenwoordig Strava Subscription heb; zodat m'n vrouw altijd weet waar ik zit (gelukkig heb ik weinig te verbergen  Big Grin)
Antwoord }
Bedankt door:


Berichten in dit topic
RE: Ligfietser zwaargewond na harde botsing met auto op dijk in Werkhoven - door 365cycle - 06-Nov-2020, 03:02 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vandaag ben ik blij omdat.....
Thanks! ik kan het ...365cycle — 01:47 AM
met gestrekt been (erin gaan)? ...
Maar veel fietsers...Gideonaut — 01:18 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik denk niet dat i...Gideonaut — 01:12 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik heb ze nog ma...Frutsel — 11:37 PM
Vlagjes
Die gedachte vla...Bobslee — 11:06 PM
Vlagjes
Die gedachte vlagg...365cycle — 10:39 PM
met gestrekt been (erin gaan)? ...
Net als op andere fi...Willeke_IGKT — 10:39 PM
met gestrekt been (erin gaan)? ...
Met 1.96 mtr lichaam...goligfietser — 10:16 PM
Ongeluk met trike.
Het enige negati...PlantageBohémien — 09:58 PM
Foto's zonder verhaal
Hoekie — 09:42 PM
Ongeluk met trike.
Het enige negatiev...Hardloper — 09:22 PM
Vlagjes
Vlaggetjes? Niks...Bobslee — 08:57 PM
Vlagjes
Vlaggetjes? Niks n...365cycle — 08:24 PM
Vliegende liggers
met deze ligfiets h...Roepers — 08:24 PM
Ongeluk met trike.
Vandaag kwam ik we...Willeke_IGKT — 08:19 PM
Ongeluk met trike.
Vandaag kwam ik weer...PlantageBohémien — 08:09 PM
Vlagjes
met deze ligfiets he...Veloquest — 08:01 PM