Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
De Cyclemotor - Een flevoracer met zeer efficiente brandstof motor
#27
Ik heb zes jaar geleden de eerste elektronica van een E-bike gekocht om van je eigen normale fiets een E-bike te maken. In die tijd waren er twee pioniers op dat gebied: RAT-Bike en Power-bike, Tegenwoordig gaan deze laatste verder onder de naam van Beijck. Ik heb inmiddels diverse trikes en een bakfiets omgebouwd met van Beijck motoren en hun kwaliteit en service bevallen mij uitstekend. Op mijn HP Gekko heb ik een 622Watt accu en daar kan ik langs het Amsterdam Rijnkanaal tussen Maarssen en de Overtoom met gemak op en neer zonder op ecostand (of op te moeten letten) te rijden. in juli heb ik iemand die halfzijdig verlamd is, 60 km in Zweden laten rijden en toen was diezelfde accu helemaal leeg. Waarschijnlijk net zoveel heuveltjes als in Griekenland.Een tweede accu is dan wel handig denk ik. Ik heb een flevotrike en daar kan ik slecht op rijden, mij is altijd verteld dat kinderen en dronken mensen er zonder oefening op weg rijden en die mening deel ik wel:-) ik kan je verzekeren dat met een elektrisch achterwiel de fiets helemaal een projectiel werd in mijn ogen en ik ben dan diverse malen in de berm verdwenen. De motor in je voorwiel zou deze  ook onhandelbaar zwaar maken volgens mij.
Nog een waarschuwing over het combineren van lood- en lithium Ion accu's: deze laatste vergen een totaal andere lader dan een auto of tractieaccu's. laat je ajb goed informeren, er vliegen er steeds meer in brand door verkeerd laden.
Ik ben op het ogenblik een tweewieler met 26-20" en bovenstuur aan het bouwen en verwacht dat dat ding als een speer gaat rijden. Je hebt immers de volledige controle op dat ding, zowel tijdens het rijden en als je stil moet staan. Succes en ik ben benieuwd naar jouw brandstofuitvoering.
Zelfbouw RVS Lowracer op basis van Danny Siepman, DIY Flevo bike, Std Flevotrike, Omgebouwde HP Velotechnik Gekko E-Bike
Antwoord }
Bedankt door:


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 4 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Optimalisatie van een WAW.
Zo, nu ook een fatso...datakneder — 06:04 PM
Kilometer topic
Nu je het zegt: roet...TimSch — 05:56 PM
Vouwtrike in trein
In Duitsland opsta...ZoefZoef — 04:56 PM
Vouwtrike in trein
Ik neem zo’n beetje ...Josligfiets — 04:53 PM
Kilometer topic
Augustus 748km. 15 d...LigfietsWilsum — 04:52 PM
Kilometer topic
Slechts 612 km in au...TimSch — 03:55 PM
Kilometer topic
1160 km in augustus....Roepers — 03:46 PM
Vouwtrike in trein
Ik herinner me een e...Hardloper — 03:29 PM
Medeliggers onderweg
Ik zag in Goverwel...Hardloper — 03:18 PM
Volgende week los op de oval van Aldenh...
Aangepast overzicht ...Hoekie — 01:42 PM
Kilometer topic
Augustus was goed vo...Tijanus — 01:17 PM
Vouwtrike in trein
Als je gewoon een fi...Lopopodium — 12:47 PM
Vouwtrike in trein
" Regels zijn e...Dharm2004 — 11:56 AM
Medeliggers onderweg
Ik zag in Goverwelle...Gideonaut — 11:36 AM
Volgende week los op de oval van Aldenh...
Ah als je in de deta...Jeroen S — 07:56 AM
Vouwtrike in trein
In Duitsland opstapp...Jeroen S — 07:53 AM
Onderdelen gezocht!
Bij deze dus, een pl...Status Quooh — 07:42 AM