Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fietsroutes van meerdere jaren visualiseren
#1
Ik vind het leuk om de door mij gemaakte fietstochten met de GPS op te nemen, zodat ik die aan het eind van het jaar allemaal over elkaar heen kan plakken. Kan dan per fietsseizoen zien waar ik allemaal geweest ben. Per jaar, maar ook de jaren cumulatief.

Ik gebruik hier Bikemap voor, dat prima werkt. Dat ging goed voor 2015 en 2016 samen. Maar nu voor mij 2017 als fietsseizoen is afgelopen, merk ik dat drie jaren bij elkaar opgeteld niet werkt. "Your route is too long", zegt Bikemap mij. De totale afstand van de drie jaren is 15.300 kilometer. En dat is dus erg jammer!

Ben eigenlijk op zoek naar een alternatief. Weet iemand een manier om toch zoveel kilometer aan tochten in één kaart gevisualiseerd te krijgen?
Antwoord }
Bedankt door:
#2
Gebruik je al Strava? Dan zou je de volgende tool kunnen gebruiken: http://www.jonathanokeeffe.com/strava/map.php
Heb ik regelmatig gebruikt, wordt boven de honderd ritjes wel wat traag maar dat lijkt me geen groot probleem.
Strava premium heeft dit overigens standaard in huis maar ik ga ervan uit dat je geen Strava premium hebt, ik ook niet overigens.

Wanneer je geen Strava hebt is dit misschien een mooi alternatief: https://erik.github.io/derive/
Sleep GPX bestanden op het scherm en er wordt een zogenaamde heatmap van gegenereerd. Geen idee hoeveel kilometers of ritten deze oplossing aan kan. Thema's en kleuren kan je instellen en eventueel kan je het exporteren naar een plaatje. Vergeet niet naar de juiste plek op de kaart te navigeren anders lijkt er niets te zijn gebeurd Wink
Antwoord }
Bedankt door:
#3
Ik weet niet of je het online wilt bijhouden of locaal op je eigen pc.
Voor lokale opslag zijn er 2 opties:
MyTourBook: http://mytourbook.sourceforge.net/mytourbook/
en
Turtle Sport: http://turtlesport.sourceforge.net/EN/home.html

Voor online biedt inderdaad Strava mogelijkheden zoals -Nico- hierboven al vermeld heeft.

Huidige fietsen:
Trident Stowaway -/- Surly Disc Trucker -/- Speedliner (M5) 28/20

Antwoord }
Bedankt door:
#4
Dank voor de tip Nico, deze: http://www.jonathanokeeffe.com/strava/map.php werkt prima! Ik ben zelf ook bezig met een vergelijkbare tool te maken (als oefening met een visualisatie tool die ik me eigen aan het maken ben). Als dat ooit iets wordt zal ik de link hier ook posten.
Antwoord }
Bedankt door:
#5
(23-Nov-2017, 06:55 AM)Frank schreef: Ik weet niet of je het online wilt bijhouden of locaal op je eigen pc.
Voor lokale opslag zijn er 2 opties:
MyTourBook: http://mytourbook.sourceforge.net/mytourbook/
en
Turtle Sport: http://turtlesport.sourceforge.net/EN/home.html

Voor online biedt inderdaad Strava mogelijkheden zoals -Nico- hierboven al vermeld heeft.

Vooral de eerste (mytourbook) ziet er wel aardig uit vind ik. Zelf gebruik ik min of meer noodgedwongen  op dit moment Basecamp. Dit programma Basecamp is misschien niet helemaal te vergelijken maar zelf vind ik het een beetje een rommeltje in Basecamp. Alle tracks die ik geïmporteerd/ingelezen heb worden getoond. Misschien is daar ook wel een oplossing voor maar ik ben nog niet zo bekend met Basecamp. Vandaar mijn interesse in dit 'draadje'over visualiseren van fietsroutes.
Antwoord }
Bedankt door:


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ah, de andere zi...datakneder — 11:48 PM
Rondje Wieden-Weerribben
Episch rondje! Nu ve...Tijanus — 11:34 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ah, de andere zijde ...Lopopodium — 11:29 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Scheelt ook weer w...datakneder — 11:25 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Blij omdat ik vandaa...Boyd Maduro — 11:07 PM
Medeliggers onderweg
Het was inderdaad dr...datakneder — 10:59 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Vandaag moest ik aan...Jeroen S — 10:55 PM
wat ze zeggen
Jullie hebben allebi...Arend-Jan — 10:38 PM
Medeliggers onderweg
Zaterdag heb ik Data...Jeroen S — 10:33 PM
Slow TV
Hoekie — 10:10 PM
Medeliggers onderweg
Hé, die hoor ik te...Bianca F — 08:46 PM
Rondje Wieden-Weerribben
Mooi zeg! Mooie comb...Bianca F — 08:43 PM
Rondje Wieden-Weerribben
Prachtig! En gaat de...LigfietsWilsum — 07:58 PM
Rondje Wieden-Weerribben
mooi avontuur Martin...Cor.M-racer — 07:50 PM
Medeliggers onderweg
Vandaag bij Zutp...ligvogel — 07:43 PM
Ritjes van Atrike
Gefeliciteerd met je...Lig-hen — 07:34 PM
Rondje Wieden-Weerribben
Allemachtig, wat een...Lig-hen — 07:24 PM