Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Van huis naar vriendin...
#27
(28-May-2023, 05:34 PM)twilwel schreef: Voor de volledigheid, het hangt ook van het bouwjaar af van deze velomobielen. Mango en DF hebben allebei een bijgewerkte stuurgeometrie gekregen om deze reden.
(28-May-2023, 09:44 PM)Wim -de roetsende schreef: Een DF met bijgewerkte stuurgeometrie vond ik nog steeds behoorlijk zijwind-gevoelig.
Niet zozeer het bouwjaar is belangrijk, maar wat de eigenaar(s) er allemaal mee gedaan heeft(/hebben). Mijn DF is één van de eersten, maar heeft toch de bijgewerkte stuurgeometrie; de vorige eigenaar heeft dat al gemonteerd, samen met nieuwe veerpoten aan de voorzijde en elastomeren rondom. Nu is ie redelijk strak voor een DF, maar nog steeds veel windgevoeliger dan de Bülk. Voordat Peter er een half dagje onderhoud in gestoken had was het een hele spannende fiets om mee te rijden als het waaide Big Grin
Antwoord }
Bedankt door: Hoekie , Willeke_IGKT
#28
(29-May-2023, 12:03 PM)365cycle schreef: Niet zozeer het bouwjaar is belangrijk, maar wat de eigenaar(s) er allemaal mee gedaan heeft(/hebben).

Ja natuurlijk, veel Mango eigenaren hebben de stuurgeometrie laten aanpassen naar de latere 2.0 versie.

(29-May-2023, 12:03 PM)365cycle schreef: Nu is ie redelijk strak voor een DF, maar nog steeds veel windgevoeliger dan de Bülk.

Van de velomobielen die ik uitgebreid gereden heb zijn Milan en Bülk inderdaad niet te toppen. Zeer goedmoedig, zelfcorrigerend en koersvast, hoe hard het ook waait.
Antwoord }


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Ik ben zeker geen me...Jeroen S — 12:33 AM
Velion / Code naam: VM45
-knip- Om de zittin...Arend-Jan — 11:46 PM
Greenmachine te koop
Casper, kun je wat m...Willeke_IGKT — 05:47 PM
de kwestie Quest
Nu is het mij opgeva...melle z — 05:20 PM
Greenmachine te koop
Dit is wel een heel ...365cycle — 05:16 PM
Verwarmde of warme sokken
Nauwelijks of geen...365cycle — 05:09 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Het stomme hier is...365cycle — 05:06 PM
de kwestie Quest
En meld hier wat je ...Willeke_IGKT — 05:00 PM
de kwestie Quest
Voor iets te weinig ...ZoefZoef — 04:44 PM
Velion / Code naam: VM45
Ik heb geen schijf...365cycle — 04:44 PM
Velion / Code naam: VM45
Klopt, ik was te v...Hardloper — 03:24 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Als je de garantie...Kapitein Bosui — 02:39 PM
Velion / Code naam: VM45
Als je het nieuws ...Bobslee — 01:41 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
...er blijkbaar ge...365cycle — 01:10 PM
Velion / Code naam: VM45
Hij is niet alleen...365cycle — 01:05 PM
Velion / Code naam: VM45
Voor de geïnteressee...Hardloper — 12:30 PM
Velion / Code naam: VM45
Maar, voor mij dus...Hoekie — 12:17 PM