|
Lig-hen stelt zich voor
|
Berichten: 385
Topics: 4
Lid sinds: Aug 2021
Bedankt: 3314
1144 x bedankt in 362 berichten
Beste mensen van de forum-familie,
Op zoek naar info over fietsendragers kwam ik op deze website terecht. Wat een feestje is dit forum, fantastisch. Ik word zo blij van alle enthousiaste verhalen die ik hier lees, de goeie onderlinge sfeer, de behulpzaamheid, de humor. Daarom, én omdat ik een overtuigde lig-hen ben, haak ik graag aan.
Mijn tijd als "leghen" ligt al een tijdje achter mij, toch zal ik proberen om een klein voorstel-eitje in elkaar te flansen.
Ooit heb ik mijn eerste ligfiets gekocht, een marktplaats aankoop, ik ben vergeten in welk jaar, en welk merk dat was. Maar de ervaring was héérlijk, eindelijk pijnvrij fietsen, en meer kilometers maken.
Een aantal jaren later (2012) heb ik op een ligfiets-opstapdag op meerdere modellen gereden. Van de Nasca Fuego die ik daarna heb gekocht, heb ik geen moment spijt gehad.
Ik probeer om de dag een "sportrondje" te doen. O.a. een rood hoofd en natte rug zijn het standaard resultaat. Dat klinkt stoer, maar de snelheid en het aantal kilometers zijn erg afhankelijk van de omstandigheden en gezondheid.
Op technisch gebied heb ik jullie niet veel te bieden. Als ik het met girl-power (lees: draad en plakband?) niet redt, moet ik de sterke arm van een fietsenmaker inschakelen.
Ik wil op t forum graag wat rondscharrelen, een gezellig riedeltje kakelen, af en toe een graantje meepikken, en hopelijk soms een eitje achterlaten.
Groetjes, Lig-hen ?
Berichten: 3.141
Topics: 88
Lid sinds: Dec 2020
Bedankt: 46942
4826 x bedankt in 2076 berichten
Hi Lig-hen, welkom op de site.
Meer girl-power is welkom. En wij dames hebben soms inzicht waar de jongens nog nooit aan gedacht hebben.
Veel lees en fiets plezier.
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct - Whike - Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing,
Berichten: 1.884
Topics: 45
Lid sinds: May 2018
Bedankt: 3151
2733 x bedankt in 994 berichten
Welkom hier. Het niveau van de humor is soms net zo laag als menig rijder. Als je maar geniet van het fietsen dat is belangrijkste. Waar ergens rij je rond als ik dat vragen mag?
Berichten: 385
Topics: 4
Lid sinds: Aug 2021
Bedankt: 3314
1144 x bedankt in 362 berichten
(21-Aug-2021, 08:38 PM)Fietsbennie schreef: Welkom hier. Het niveau van de humor is soms net zo laag als menig rijder. Als je maar geniet van het fietsen dat is belangrijkste. Waar ergens rij je rond als ik dat vragen mag?
Ik rijd in het ligfiets-arme zuidoosten van Drenthe.
Berichten: 7.662
Topics: 192
Lid sinds: Apr 2017
Bedankt: 3742
11364 x bedankt in 5407 berichten
Lig-hen, welkom op dit forum.
Veel lees- en nog veel meer schrijfplezier gewenst.
Zo te lezen is het eerste al gelukt en gezien je eerste bijdrage gaat het tweede ook zeker wel lukken.
In mijn handtekening zie je waarmee ik rondrijd
Thys 209 Rowingbike - M5 CHR - DF 282 - DFxl 137 - Rans Dynamik Pro - M5 MinimalBike
Berichten: 385
Topics: 4
Lid sinds: Aug 2021
Bedankt: 3314
1144 x bedankt in 362 berichten
22-Aug-2021, 06:53 PM
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 22-Aug-2021, 06:55 PM door Lig-hen.)
Dank je wel voor t welkom Wim.
Dat is een indrukwekkende handtekening ?
Hoewel ik natuurlijk wist dat er veel meer op de markt is, heb ik me nooit in andere liggers verdiept. Met al die merken en termen die ik her en der op t forum lees gaat er een wereld voor me open ?
Pffff ... de vraagtekens waren emoticons
Berichten: 1.884
Topics: 45
Lid sinds: May 2018
Bedankt: 3151
2733 x bedankt in 994 berichten
(22-Aug-2021, 08:18 AM)Lig-hen schreef: Ik rijd in het ligfiets-arme zuidoosten van Drenthe.
Ik woon in Vroomshoop op driesprong Twente Vechtdal en Salland. Mocht je in de buurt zijn voel je welkom. Zuidoost Drenthe is sowieso niet zo druk, een van de mooiere stukken vind ik Bargerveen. Of vestingstad Coevorden. En vergeet de jaknikkers langs het Schoonebeker diep niet.
Berichten: 516
Topics: 15
Lid sinds: Apr 2021
Bedankt: 269
1547 x bedankt in 481 berichten
23-Aug-2021, 07:07 AM
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 23-Aug-2021, 07:43 AM door De tovenaar.)
Welkom, Hen.
Bargerveen is erg mooi op de ligger. Er zijn onlangs nog nieuwe fietspaden bijgekomen, was er zaterdag nog op de M5. Zag er ook nog een trike (ebike) en de 'bekende' youtubber en voormalig ligfietsbouwer Jan Eggens komt hier vandaan, dus helemaal ligfietsarm is het er niet.
Berichten: 385
Topics: 4
Lid sinds: Aug 2021
Bedankt: 3314
1144 x bedankt in 362 berichten
Bedankt Fietsbennie en Tovenaar voor jullie reacties.
Inderdaad, het Bargerveen is een erg mooi gebied, ik wandel daar wel eens. Het ligt helaas buiten mijn fiets-bereik.
Gelukkig heeft iedere regio wel z'n mooie plekken. Langs de Vecht Fbennie, is het ook heel mooi.
Met het schaamrood op mijn kaken beken ik dat ik niet wist van Jan Eggens. Bedankt voor de link. Ik heb even gekeken, en zag n video van een rit waar ik vroeger zelf heb gefietst. Fijn om dat weer te zien.
Berichten: 1.562
Topics: 16
Lid sinds: Apr 2017
Bedankt: 98
505 x bedankt in 350 berichten
23-Aug-2021, 08:58 PM
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 23-Aug-2021, 09:03 PM door PietV*.)
Welkom Lig-hen,
Veel lees- en schrijfplezier op ons forum. Rij zelf een Nazca Fuego L. Of rij jij een Nazca Fuego M. Het verschil is 4 cm tussen de wielen. De L is 4 cm langer en de zithoogte 4 cm lager.
Groeten, Piet.
Berichten: 385
Topics: 4
Lid sinds: Aug 2021
Bedankt: 3314
1144 x bedankt in 362 berichten
Dank voor t welkom Piet.
Geen idee of mijn frame M of L is.
Zolang ik probleemloos kan rijden ben ik tevreden.
|
Gebruikers die dit topic lezen:
|
|
Welkom
|
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.
|
|
Nieuwe berichten
|
|
Welke ligger voor samen met ebike stads...
|
| Helaas ver weg, zeke...Hoekie — 09:38 PM |
|
Nieuw, klein van gestalte en ligfietslo...
|
| Ik heb o.m. een Sinn...Roepers — 09:17 PM |
|
Welke ligger voor samen met ebike stads...
|
| Voor optie A zie ik ...Tijanus — 09:06 PM |
|
Nieuw, klein van gestalte en ligfietslo...
|
|
Een Hurricane is e...SiskaBest — 08:34 PM |
|
Nieuw, klein van gestalte en ligfietslo...
|
| Hoi,
Welkom op di...Wim -de roetsende — 08:34 PM |
|
Nieuw, klein van gestalte en ligfietslo...
|
| Een Hurricane is een...Tijanus — 08:11 PM |
|
Welke ligger voor samen met ebike stads...
|
| Het onderwerp is wee...Hoekie — 07:56 PM |
|
Trapas voor Velomobiel Strada
|
| Bedankt voor de antw...Twinbike — 07:34 PM |
|
Nieuw, klein van gestalte en ligfietslo...
|
|
Vergeet niet om na...SiskaBest — 07:08 PM |
|
Nieuw, klein van gestalte en ligfietslo...
|
|
Hmmz, de binnenbr...ZoefZoef — 06:59 PM |
|
Cadans, kracht zetten en aanverwante za...
|
| Ik zal weleens aan R...Hardloper — 06:53 PM |
|
Nieuw, klein van gestalte en ligfietslo...
|
| Vergeet niet om naas...Lopopodium — 06:52 PM |
|
Heeft iemand een brommobiel?
|
| Ik ben het helemaal ...Roepers — 06:48 PM |
|
Heeft iemand een brommobiel?
|
|
Uit de MGV/FAQ van...ZoefZoef — 06:39 PM |
|
Nieuw, klein van gestalte en ligfietslo...
|
|
Welkom Siska,
Een...SiskaBest — 06:33 PM |
|
Nieuw, klein van gestalte en ligfietslo...
|
| Het is niet direct d...ZoefZoef — 06:21 PM |
|
Nieuw, klein van gestalte en ligfietslo...
|
| Welkom Siska,
Een Fo...Bianca F — 06:12 PM |
|