, 10:18 AM
(, 07:01 AM)ZoefZoef schreef: Na het begin van de tweede zin had ik al geen zin meer om verder te lezen: 'Met een topsnelheid van 25 km/u".
Zeer spijtig, maar laat mij dan maar lekker open en sneller op een normale ligfiets trappen.
Jij bent duidelijk niet de doelgroep, zelfs ik ben niet de doelgroep.
Ik vind de 25 km/u geen probleem maar ik ben nog te gezond en naar mijn idee te jong om volkomen electrisch te gaan rijden. Ik zou bij meer heuvels wel ondersteuning overwegen of nemen maar in dit vlakke deel van Nederland is het voor mij (nog) niet nodig.
Maar ik vind dit een beter alternatief dan de mini autootjes die de autofabrikanten op de markt brengen, die zijn breder, totaal geen optie om mee te trappen en eigenlijk alleen ontworpen om een gat in de markt te vullen.
Toch is alles beter dan een SUV.
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct - Whike - Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing,

