Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milan GT verbouwing
#5
Eigenlijk alles wat op de foto's te zien is had ik de afgelopen maanden al gemaakt, maar dat lag gewoon in de garage. Onderdelen maken. Nadenken, in de fiets naast de oude onderdelen houden.

Schuimkern doe ik aan de voorzijde, het idee is dat het hout als kernmateriaal ook een wezenlijk deel van de druk krachten op kan vangen, carbon is daar niet zo goed in. Verder is het hout al in een bepaalde maat en vind ik het in detail wat makkelijker, preciezer werken. Met schuim heb je zo een cm teveel weg gesneden of geschuurd. Ik moet het eigenlijk nog wel even wegen, is wel duidelijk zwaarder als schuim.

Ik heb ergens op een website de gewichten van de verschillende buizen gevonden, je hebt ongeveer 75 cm nodig. Daar kreeg je niet alleen de prijs maar ook het gewicht, ik vind hem niet meer, kan ook een Duitse site geweest zijn. 50x50 weegt wel een duidelijk stukje meer. en in de Snoek zit ook gewoon 40x40 dacht ik.

De kettingrolhouder voor zit bij de DF de zeer brede driehoekige U, bij de Alpha's in een pootje van de waterglijbaan. Dus een veel korter boutje. Ook verbindt die constructie de brug en het schuine stuk, de kracht van de ketting op de rol gaat schuin naar achter/boven. Het wordt bij mij zeg maar een hoekstuk van een doosje waar de kettingrol dan deels in past, hij steekt ook nog naar onderen uit in de bult van de kettingtunnel. Mogelijk lamineer ik de zijwandjes ook nog vast aan de bodem. Met de bijna rechtopstaande achterwand aan de brug en de linkerkant en bovenkant aan de maststeun.

Waar de oude mastconstructie niks heeft rechts van die stalen hoeklijn, krijgt de nieuwe versie dus een 40mm brede verbinding met de brug over de hoogte van de brug. Er komt denk ik ook een verbinding van dat doosje naar voren naar de bodem, die daar door de bolle vormen ook erg stijf is. Dat zou dan wel sterk genoeg moeten zijn.

Vandaag wordt er weer wat verder geklust.
Antwoord }


Berichten in dit topic
Milan GT verbouwing - door Jeroen S - , 10:10 PM
RE: Milan GT verbouwing - door Frutsel - , 09:50 AM
RE: Milan GT verbouwing - door Jeroen S - , 10:44 AM
RE: Milan GT verbouwing - door Gideonaut - 10 uren geleden
RE: Milan GT verbouwing - door Jeroen S - 2 uren geleden
RE: Milan GT verbouwing - door Arend-Jan - 1 uur geleden

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Banden, banden en nog eens banden
Deze post op het D...Boyd Maduro — 11:20 PM
Banden, banden en nog eens banden
Deze post op het Dui...Hoekie — 10:52 PM
Milan 4.2
Heb de achterbrug in...Arend-Jan — 10:14 PM
Milan GT verbouwing
Gebruik je een goede...Arend-Jan — 10:13 PM
Banden, banden en nog eens banden
Ik heb inmiddels wat...Jeroen S — 09:55 PM
Hork van de dag
 de grootste Hork ...Wim -de roetsende — 09:48 PM
Milan GT verbouwing
Het hout in de neus ...Jeroen S — 09:39 PM
Optimalisatie van een WAW.
Op het Duitse foru...365cycle — 09:20 PM
Optimalisatie van een WAW.
Mijn WAW heeft een r...benparke — 09:08 PM
Hork van de dag
In het afgelopen Hem...TvWijk — 08:37 PM
Optimalisatie van een WAW.
Ieder z'n ding, ma...Hoekie — 07:47 PM
Optimalisatie van een WAW.
Een remlicht aan d...365cycle — 06:45 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Waarom koop je eig...365cycle — 06:43 PM
wat ze zeggen
Ze maken inderda...ZoefZoef — 05:46 PM
Optimalisatie van een WAW.
Een remlicht aan d...datakneder — 05:19 PM
Optimalisatie van een WAW.
Ik heb geen remlic...Wim -de roetsende — 04:40 PM
Optimalisatie van een WAW.
Datakneder hoe hee...datakneder — 04:36 PM