Hoe hartslag verlagen?
#28
Probleem van al die getallen is dat het geënt is op een standaard man van 1,75mtr lengte. Zit je in de buurt van die lengte dan zullen veel van dit soort zaken aardig kloppen. Maar als je kleiner bent of langer dan klopt dat voor geen meter. En dan ga ik het nog maar niet hebben over als je vrouw bent, daar is zo ongeveer niets van bepaald (een kind kan al zien dat een vrouw anders is dan een man, maar bij de medische wetenschap zijn daar pas onlangs achter gekomen, duh!). Dus ook bloeddruk conform de tabellen en de bloeddrukmeter klopt in de meeste gevallen van geen kant als je niet rond de 1,75mtr bent. Dat is overigens met een eenvoudig proefje aan te tonen.
Antwoord
Bedankt door:


Berichten in dit topic
Hoe hartslag verlagen? - door Hardloper - 04-Mar-2026, 09:32 PM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door Arend-Jan - 04-Mar-2026, 10:23 PM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door Wim -de roetsende - 05-Mar-2026, 07:25 AM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door TimSch - 04-Mar-2026, 10:39 PM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door Arend-Jan - 04-Mar-2026, 10:44 PM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door LigfietsWilsum - 04-Mar-2026, 10:58 PM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door Bianca F - 04-Mar-2026, 11:32 PM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door Tijanus - 04-Mar-2026, 11:41 PM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door Jeroen S - 04-Mar-2026, 11:44 PM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door Arend-Jan - 05-Mar-2026, 07:27 AM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door Hardloper - 05-Mar-2026, 11:38 AM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door Bob Hagendijk - 05-Mar-2026, 08:46 PM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door blokdoorn - 05-Mar-2026, 09:27 PM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door Hardloper - 05-Mar-2026, 09:38 PM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door TimSch - 05-Mar-2026, 10:00 PM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door Bob Hagendijk - 05-Mar-2026, 10:06 PM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door TimSch - 05-Mar-2026, 10:43 PM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door blokdoorn - 05-Mar-2026, 11:15 PM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door Niels van der Wal - 06-Mar-2026, 09:20 AM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door Tijanus - 05-Mar-2026, 11:51 PM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door TimSch - 06-Mar-2026, 10:20 AM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door Niels van der Wal - 06-Mar-2026, 10:35 AM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door Jeroen S - 06-Mar-2026, 10:30 AM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door TimSch - 06-Mar-2026, 10:41 AM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door Boyd Maduro - 06-Mar-2026, 10:41 AM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door Hardloper - 06-Mar-2026, 11:54 AM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door 365cycle - 06-Mar-2026, 04:02 PM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door Joop99 - 19-Apr-2026, 11:44 PM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door Hardloper - 20-Apr-2026, 08:32 AM
RE: Hoe hartslag verlagen? - door Tijanus - 20-Apr-2026, 11:07 AM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
You have to register before you can post on our site.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Wind sterkte
Het lastigste deel v...benparke — 11:44 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Hoe voeg ik een fo...Willeke_IGKT — 11:21 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Graag had ik een vra...Ivan_Flebus — 11:18 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom! En gefel...Tijanus — 11:16 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom. Enne, L...Ivan_Flebus — 10:29 PM
LEL 2026
Nou daar is ie dan!Â...Veloquest — 10:23 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Achtereenvolgens...Casper Jansen — 10:05 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom. Enne, Lier ...Hoekie — 09:53 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom Ivan op het...Ivan_Flebus — 07:46 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom! En gefelicit...Gideonaut — 07:33 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Ik heb ondertussen g...Willeke_IGKT — 07:29 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom Ivan op het f...Twinbike — 07:24 PM
Wind sterkte
Ik fiets tot windkra...Willeke_IGKT — 07:23 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige eig...
Goeiedag!  Ik be...Ivan_Flebus — 07:12 PM
Wind sterkte
De voorspelde vlage...Hoekie — 07:06 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Welkom Ivan_Flebus...Ivan_Flebus — 06:56 PM
Wind sterkte
Met de Waw en Whike ...Gideonaut — 06:19 PM