(7 uren geleden)Hardloper schreef: Is dat zo? Het is zo'n specifiek branche, dat mensen het accepteren.
Als we alleen al de reactie van 365cycle als voorbeeld nemen, dan heb je reeds een antwoord op de vraag.
Zijn keuze ligt nu bij ICB omdat ie daar wel in het weekend terecht kan en daardoor harkt ICB dus en een nieuwe order binnen maar ook inkomsten uit onderhoud en onderdelen.
En daarom vind ik het uit oogpunt van commercie niet heel slim om geen enkele zaterdag meer open te zijn. Juist de weekenden zijn de tijden dat een deel van de mensen in deze fietsen langs kunnen en willen komen zonder vrij te moeten of hoeven nemen.
Maar goed, dat is het mooie van ondernemer zijn in plaats van loonslaaf: keuzevrijheid. Je bepaalt zelf of je wel of niet open gaat en welke tijden. En kennelijk kunnen de heren en dame van Velomobiel.nl het veroorloven om zaterdag dicht te blijven. Mooi voor hun, wat minder voor (toekomstige) velonauten.

