Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tijd voor een rubriek "motoren"op dit forum.
#22
Bedankt voor de reacties, voor ouderen is  een 25 km grens in de meeste gevallen geen probleem, wie pensioen heeft of die richting uitgaat, heeft tijd, soms teveel, tijd nemen voor een trip, vergroot ook de veiligheid,  met of zonder motor maakt geen verschil, het zijn juist vaak jongeren in woon/ werk verkeer  misschien  door stress, die risico's nemen.
Naar mijn mening zouden aan een 45 km fiets hogere eisen gesteld moeten worden, banden, remmen etc, alleen een motor monteren ben je niet klaar mee.
Of er voldoende belangstelling is voor dit onderwerp kun je vooraf niet zeggen, dat hangt v d lezers af, en die zijn er gelukkig behoorlijk veel, en natuurlijk de schrijvers, hoeveel v d ebike ligfietsers zin heeft om in de pen te klimmen is afwachten, ik hoop veel,  aan een dood forum onderwerp heeft niemand wat.

(29-Dec-2025, 08:04 AM)Willeke_IGKT schreef:
(29-Dec-2025, 03:20 AM)PlantageBohémien schreef: Dat een ligfiets een rol kan spelen voor deze mensen is de verkopers en producenten van ligfietsen al lang duidelijk, waarom zou een ligfietsforum dan deze mogelijke ligfietsers moeten negeren, en wegstoppen onder "fietskleding".

Er kunnen (sub)forums toegevoegd worden.
Ik zie geen probleem om dat aan de forum beheerder te vragen wanneer er behoefte aan blijkt.
We gaan niets wegstoppen onder een ander kopje, de grootste vraag is nu waar in het forum de beste plek is. 

Start gewoon een nieuw draadje over de 'motor' waar je het over wilt hebben en als het subforum er is zal het draadje erheen verplaatst worden. Begin in https://ligfietsers.nl/forum-10.html Accessoires & Onderdelen, dat lijkt mij voorlopig de beste plek.
Als & Onderdelen
Prima, vooreerst is het zinvol de reacties af te wachten, kan altijd leerzaam zijn, daarnaast ga ik de jaarwisseling doorbrengen in Nederland, en neem gelijk een berg onderdelen mee terug, dus in het nieuwe jaar zien we dan wel verder.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , HansNL


Berichten in dit topic
RE: Tijd voor een rubriek "motoren"op dit forum. - door PlantageBohémien - 29-Dec-2025, 08:58 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 2 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Foto's Fietsbennie
Papa mama:,, ik hoor...Fietsbennie — 08:55 AM
Gedachtes over het uitlijnen van een vm.
Ik wil dit draadje g...Twinbike — 08:23 AM
Nieuw Flevobike restauratieproject gest...
Sebac uit Italië (vo...martinus — 11:33 PM
Nieuw Flevobike restauratieproject gest...
Leuk projectje! Moet...Jeroen S — 11:28 PM
Mistral ingekort, problemen
Het crankstel is een...Jeroen S — 11:11 PM
Oliebollentocht 2026
Ik zou in Almelo bij...Josligfiets — 11:10 PM
Nieuw Flevobike restauratieproject gest...
Misschien weet Gerri...martinus — 11:05 PM
Nieuw Flevobike restauratieproject gest...
Tof,jij hebt 'm,no...renehin — 10:55 PM
Nieuw Flevobike restauratieproject gest...
Tof,jij hebt 'm,nou ...martinus — 10:44 PM
Nieuw Flevobike restauratieproject gesta...
Jullie hebben hem va...renehin — 10:23 PM
Mistral ingekort, problemen
Zo kom je inderdaad ...Wim -de roetsende — 09:45 PM
Mistral ingekort, problemen
Mijn man heeft me...SiskaBest — 08:16 PM
Trapas voor Velomobiel Strada
Hier hebben ze een...Twinbike — 07:44 PM
Oliebollentocht 2026
Top! Dankjewel.LigfietsWilsum — 06:54 PM
Oliebollentocht 2026
Die route vanaf Hard...Fietsbennie — 06:32 PM
Mistral ingekort, problemen
Stel ik krijg het zi...SiskaBest — 05:06 PM
Mistral ingekort, problemen
In ieder geval gee...Wim -de roetsende — 03:33 PM