Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Belangrijke teleurstellende update over mij.
#13
Misschien is het goed om even rust te nemen. Zwanger zijn doet veel met iemand, op emotioneel en hormonaal niveau. Dat kan ook maken dat ze anders reageert dan dat je gewend bent. Als ze emotioneel al wat overbelast is helpt het niet daar van jou kant nog een schep overheen te gooien. Ik weet niet hoe haar relatie met haar moeder normaal was, maar ook daar is er kennelijk iets uit de hand gelopen. Dus niet alleen bij jou, maar ook bij iemand die ze al haar hele leven kent. Het lijkt erop dat je oma aan je zijde hebt. Dat komt ook ergens vandaan, en ze zal niet voor niets positief over je zijn, ondanks de hele situatie.

Ook na de bevalling, met alle korte nachten, realistische en niet realistische zorgen, zeker als het de eerste is, dat vraagt heel veel. Misschien wel wat meer dan ze kan dragen, en in die stress en overbelasting is de redelijkheid soms zoek. Dat kan gedrag geven wat het tegenovergestelde is. Mensen weg duwen die ze eigenlijk hard nodig heeft, wat ze diep van binnen eigenlijk misschien ook wel weet.

Ik hoop dat het uiteindelijk toch weer goed gaat uitpakken. Voor jou ook lastig om je positie te bepalen, want de vrouw in kwestie is niet je levenspartner als ik het goed begrijp. Mogelijk dat even een beetje afstand, wat laten afkoelen helpt. Met haar moeder heb je denk ik een belangrijke medestander.
Antwoord }


Berichten in dit topic
RE: Belangrijke teleurstellende update over mij. - door Jeroen S - 20-Dec-2025, 12:36 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen:
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Velgen, velgen en oh ja, velgen.
Ik heb zelf 16&quo...365cycle — 03:40 PM
Spammers
Sen curator kijkt ...365cycle — 03:38 PM
Banden, banden, banden en nog eens band...
Gisteren de door v...365cycle — 03:36 PM
Paard!!! Hoe reageert ie vandaag?
Mooi gebied trouwens...JanBurp — 03:25 PM
LEL 2026
Ik vraag me af, zo...365cycle — 03:00 PM
Spammers
Sen curator kijkt da...ZoefZoef — 02:16 PM
LEL 2026
Dus heel erg tevred...Tijanus — 01:32 PM
Paard!!! Hoe reageert ie vandaag?
Ja, ze lopen daar ec...Jeroen S — 10:58 AM
Spammers
Daar heb ik een long...365cycle — 10:46 AM
Paard!!! Hoe reageert ie vandaag?
Hé leuk...Wim -de roetsende — 02:56 AM
LEL 2026
Ja voor mij was het ...Arend-Jan — 11:11 PM
LEL 2026
Heej, ik was ook tie...Tijanus — 11:07 PM
LEL 2026
Sorry, time and ...TimSch — 09:59 PM
Medeliggers onderweg
Zondagochtend rond 1...Willeke_IGKT — 09:56 PM
Paard!!! Hoe reageert ie vandaag?
Ik had er gisteren e...Willeke_IGKT — 09:51 PM
Spammers
Eerst even leeggeget...Jeroen S — 09:22 PM
Paard!!! Hoe reageert ie vandaag?
Ik had er vandaan ni...Jeroen S — 09:20 PM