Eigenlijk te lang voor mijn fiets...
#4
Kan dat crankstel niet naar voren? Kijk eens goed hoe het gemonteerd zit of post even een foto, als dat lukt een beetje van de zijkant. Mij staat vaag bij dat het in een soort van afdek plaat gemonteerd is die je ook anders kunt monteren. Maar misschien is dat ook de Orca.

Verder vrees ik dat je een vrij speciaal crankstel hebt, omdat het kettingblad min of meer in het midden zit. Ik vermoed dat je er met een standaard crankstel niet bent. Maar precies weet ik het ook niet. In ieder geval wel even checken voordat je iets anders koopt.

155 mm met ISIS trapas https://www.dutchbikebits.com/alligt-155mm-crankset

Hier in Duitsland voor gewone 4 kant trapas, wel met 110 steekcirkel. https://studiobrisant.com/xd-2-kurbel-ar...r=041001.3
Antwoord
Bedankt door: Willeke_IGKT, 365cycle


Berichten in dit topic
Eigenlijk te lang voor mijn fiets... - door Mr wojtas - 07-Dec-2025, 10:41 PM
RE: Eigenlijk te lang voor mijn fiets... - door 365cycle - 07-Dec-2025, 11:07 PM
RE: Eigenlijk te lang voor mijn fiets... - door Jeroen S - 07-Dec-2025, 11:08 PM
RE: Eigenlijk te lang voor mijn fiets... - door 365cycle - 08-Dec-2025, 09:42 AM
RE: Eigenlijk te lang voor mijn fiets... - door Frutsel - 08-Dec-2025, 10:42 AM
RE: Eigenlijk te lang voor mijn fiets... - door Jeroen S - 08-Dec-2025, 08:58 AM
RE: Eigenlijk te lang voor mijn fiets... - door Jeroen S - 08-Dec-2025, 10:44 PM
RE: Eigenlijk te lang voor mijn fiets... - door Frutsel - 08-Dec-2025, 11:55 PM
RE: Eigenlijk te lang voor mijn fiets... - door Jeroen S - 08-Dec-2025, 11:59 PM
RE: Eigenlijk te lang voor mijn fiets... - door TimSch - 09-Dec-2025, 09:49 AM
RE: Eigenlijk te lang voor mijn fiets... - door 365cycle - 09-Dec-2025, 10:49 AM
RE: Eigenlijk te lang voor mijn fiets... - door 365cycle - 10-Dec-2025, 11:33 PM
RE: Eigenlijk te lang voor mijn fiets... - door JarnoH - 11-Dec-2025, 06:04 PM
RE: Eigenlijk te lang voor mijn fiets... - door Jeroen S - 11-Dec-2025, 08:36 AM
RE: Eigenlijk te lang voor mijn fiets... - door Jeroen S - 11-Dec-2025, 07:46 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
You have to register before you can post on our site.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Ik las het zelfs met...TimSch — 01:06 PM
Optimalisatie van een WAW.
Mijn theorie is ...Wim -de roetsende — 01:06 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Je mag het met een k...Wim -de roetsende — 01:02 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Precies. Na 10....TimSch — 12:54 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Ik rijd een Milan ...Ivan_Flebus — 12:16 PM
Optimalisatie van een WAW.
Mijn theorie is da...datakneder — 11:32 AM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Met 700 km in de b...Wim -de roetsende — 11:13 AM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Ik rijd een Milan GT...Jeroen S — 11:01 AM
Optimalisatie van een WAW.
Mijn theorie is dat ...Jeroen S — 10:48 AM
Wind sterkte
Ik heb denk ik ergen...Jeroen S — 10:45 AM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Ik zet de POSR voor ...TimSch — 10:19 AM
Optimalisatie van een WAW.
Ik heb dit weekend d...datakneder — 10:16 AM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Dik 200 Watt voor ...Ivan_Flebus — 09:45 AM
LEL 2026
Mark, heb je mij nou...TimSch — 09:36 AM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Hallo Ivan, Je he...Twinbike — 09:35 AM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Dik 200 Watt voor on...TimSch — 09:19 AM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Graag had ik een...Ivan_Flebus — 09:18 AM