Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zijn wij velonauten, misschien toch een beetje plagerige aangelegd?
#38
(03-Jul-2025, 09:27 PM)datakneder schreef: En naast die houding luister ik ook naar wat anderen te zeggen hebben. Dus ook naar hen die 'bemoeizuchtig' mij menen te vertellen dat ze mijn gedrag onacceptabel vinden. En dat bemoeizuchtig staat tussen aanhalingstekens omdat ik dit woord gebruik zoals jij dat blijkbaar ziet. Ik ben blij met deze bemoeizucht omdat dit mij nieuwe inzichten geeft en ik mijn gedrag kan veranderen omdat ik inzie dat dit een betere samenleving oplevert. En ik heb al aangegeven dat wat ik vandaag gedaan heb ik in het vervolg anders ga aanpakken. Maar dat houdt niet in dat ik al mijn standpunten ineens overboord gooi.
Je praat het leuk goed, maar je doet nog steeds niet meer dan "jij doet iets met een voertuig waarmee dat volgens mij niet mag. Ik doe precies hetzelfde met een voertuig waarmee dat volgens mij wel mag. Ik ga jou de les lezen". 

Ik vind het jammer dat je niet begrijpt dat dat gewoon niet oké is, tenzij het acuut gevaarlijk is. Dit is namelijk precies de houding die wij velonauten zo verfoeien van alle automobilisten die ons aanspreken, toeteren, voorrang nemen, ons afsnijden etcetera. Jij bent er nu van overtuigd dat die fatbikerijder iets illegaals doet, net zoals deze bestuurder dat waarschijnlijk is van de velonaut:

---

Dus ja, jij kan dan het laatste woord claimen en de discussie sluiten. Ik hoop voor ons aller reputatie gewoon dat je de andere kant van het verhaal ook eens wil bekijken.

edit: ik zocht eigenlijk dit filmpje

In words of others,
Wisdom blooms, forums unite,
Quoted love takes flight.
Antwoord }


Berichten in dit topic
RE: Zijn wij velonauten, misschien toch een beetje plagerige aangelegd? - door 365cycle - 03-Jul-2025, 10:55 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vandaag ben ik blij omdat.....
Gaaf om te zien Gi...ZoefZoef — 12:42 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Volgens mij koop j...ZoefZoef — 12:38 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Volgens mij koop je ...Willeke_IGKT — 12:11 PM
Kilometer topic
...en daaruit blijkt...Tijanus — 12:02 PM
Kilometer topic
Op de valreep in mei...Boyd Maduro — 11:32 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Ik dacht dat ligfi...ZoefZoef — 10:43 AM
Fast TV
Het genieten stra...De tovenaar — 09:14 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Ik dacht dat ligfiet...Niels van der Wal — 09:07 AM
Verkeersborden, anders dan de standaard...
Mijn standpunt is: D...bjscharp — 09:05 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
...of een kaartje ko...bjscharp — 09:00 AM
Verkeersborden, anders dan de standaard...
365cycle, ik merk oo...Jeroen S — 07:57 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
.. ik zojuist een wa...ZoefZoef — 12:49 AM
Fast TV
Het genieten straal...Hoekie — 12:10 AM
Verkeersborden, anders dan de standaard...
Maar ik kan me ech...365cycle — 11:34 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Gaaf om te zien Gide...365cycle — 10:36 PM
Milan GT verbouwing
Na een beetje nadenk...Jeroen S — 10:18 PM
Milan GT verbouwing
Oeh, da's balen!Atrike — 07:44 PM