Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zijn wij velonauten, misschien toch een beetje plagerige aangelegd?
#33
(03-Jul-2025, 04:51 PM)365cycle schreef: Eigen verantwoordelijkheid is nog niet van toepassing bij een tiener. Dat komt pas in de 20.
In mijn ogen is dat niet zo zwart/wit. In jouw redenering is iemand die de volgende dag 20 wordt onverantwoordelijk en 24 uur later ineens wel verantwoordelijk. Je geeft niet precies de 20 als grens, maar mijn tegenwerping is dat het irrelevant is waar die grens precies is. In mijn ogen moet een tiener voldoende ontwikkeld zijn om in te zien dat zijn gedrag illegaal is. En mischien kan hij nog niet volledig inzien waar de grens van gevaarlijk precies is, maar 40 km/h op een fatbike mag je in mijn ogen wel verwachten dat hij dit als gevaarlijk kan inschatten.

(03-Jul-2025, 04:51 PM)365cycle schreef: Met een discussie aangaan win je niks, en daarnaast is die sowieso al discutabel. Bekijk het eens vanuit het perspectief van de rest van onze fietspad gebruikende medelanders: Waarom zou een fatbike @ 45 km/h minder veilig zijn dan een velomobiel @ 45 km/h? In hun ogen gaan ze allebei veel te hard en de velomobiel is minder goed zichtbaar.


Een agent zal hooguit balen dat er op dit moment geen regel is om jou óók mee te beboeten.


Hoewel ik niet vind dat ze gelijk hebben, zit je als moraalridder wel op het verkeerde paard; voor een ander is het niet veilig om zo hard te rijden, maar voor jou wel... omdat?
De veiligheid boeit me niet. Het is gewoon de wet. Er is ook een hoop wetgeving waar ik het niet mee eens ben, bijvoorbeeld het naast elkaar mogen fietsen van fietsers zoals het in Nederland geregeld is. Maar ik ga fietsers in Nederland er niet op aanspreken. Het is gewoonweg toegestaan.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT


Berichten in dit topic
RE: Zijn wij velonauten, misschien toch een beetje plagerige aangelegd? - door datakneder - 03-Jul-2025, 05:24 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen:
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Al met al valt h...ZoefZoef — 12:45 AM
is er een Sunrider in de zaal?
De Orca heeft een an...Gideonaut — 12:43 AM
is er een Sunrider in de zaal?
Volgens mij lijken...ZoefZoef — 12:33 AM
Medeliggers onderweg
Vandaag, rond het mi...Josligfiets — 11:23 PM
Is er nog een ligfietsleven na een nieu...
Er is bij het WK i...GHOOGEN — 11:11 PM
Wereld Kampioenschappen 2026, Sittard
Slash is een beest. ...melle z — 10:42 PM
Quattrovelo 158 (Niet mijn QV)
Gemiddelde vermoge...Arend-Jan — 10:40 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ook nog wel interes...Lopopodium — 09:36 PM
Is er nog een ligfietsleven na een nieu...
Er is bij het WK in ...Tijanus — 07:19 PM
Quattrovelo 158 (Niet mijn QV)
Gemiddelde vermoge...Tijanus — 06:29 PM
Quattrovelo 158 (Niet mijn QV)
Hardloper heeft gere...Willeke_IGKT — 06:20 PM
Quattrovelo 158 (Niet mijn QV)
Maar gezien Hard...Wim -de roetsende — 05:58 PM
Quattrovelo 158 (Niet mijn QV)
Zie je wel: hard...TimSch — 05:13 PM
Quattrovelo 158 (Niet mijn QV)
Zie je wel: harder...Wim -de roetsende — 04:40 PM
Quattrovelo 158 (Niet mijn QV)
Zie je wel: harder t...TimSch — 03:57 PM
Quattrovelo 158 (Niet mijn QV)
Ter referentie mijn ...Boyd Maduro — 03:45 PM
Is er nog een ligfietsleven na een nieu...
Ik heb jaren last ...Niels van der Wal — 03:31 PM