Pech onderweg
#15
Ik had afgelopen vrijdag lekke achterband pech.  Omdat ik het euvel niet kon vinden (in het pikke donker in the middle of nowhere ) en ik geen reserve buitenband bij me had heb ik de anwb uiteindelijk toch maar gebeld.  Gisteren had ik daarom een reserve buitenband achter bij me.  En op de terugweg uit Dronten weer een lekke achterband.  Nu onder een lantaarnpaal.  En heb die nu voor het eerst zelf gewisseld (buiten en binnenband). Goede trainingen voor Parijs Brest Parijs. Mocht ik daar een lekke achterband krijgen.  Hoop wel dat ik voorlopig geen lekke achterband meer heb.  Had gisteren ook 2x een lekke voorband maar dat wisselt op een strada toch een stuk makkelijker.
Antwoord
Bedankt door:


Berichten in dit topic
Pech onderweg - door Roepers - 11-Dec-2018, 12:23 AM
RE: Pech onderweg - door ErikvanD - 11-Dec-2018, 08:44 AM
RE: Pech onderweg - door Lopopodium - 11-Dec-2018, 01:51 PM
RE: Pech onderweg - door Johan. - 11-Dec-2018, 01:59 PM
RE: Pech onderweg - door GertBr - 11-Dec-2018, 03:03 PM
RE: Pech onderweg - door Hoekie - 13-Dec-2018, 01:38 AM
RE: Pech onderweg - door Coen__ - 14-Dec-2018, 04:01 AM
RE: Pech onderweg - door MarkNieuw - 15-Dec-2018, 10:12 PM
RE: Pech onderweg - door Roepers - 16-Dec-2018, 04:43 PM
RE: Pech onderweg - door Victorrinia - 01-Feb-2019, 06:45 PM
RE: Pech onderweg - door Roepers - 07-Feb-2019, 08:47 AM
RE: Pech onderweg - door Atrike - 07-Feb-2019, 10:09 AM
RE: Pech onderweg - door Cygnus - 07-Feb-2019, 10:34 AM
RE: Pech onderweg - door Roepers - 07-Feb-2019, 10:37 AM
RE: Pech onderweg - door Roef Veerman - 07-Feb-2019, 01:19 PM
RE: Pech onderweg - door Fietsbennie - 07-Feb-2019, 01:56 PM
RE: Pech onderweg - door ErikvanD - 07-Feb-2019, 01:49 PM
RE: Pech onderweg - door Roef Veerman - 07-Feb-2019, 01:57 PM
RE: Pech onderweg - door GertBr - 07-Feb-2019, 02:17 PM
RE: Pech onderweg - door ErikvanD - 07-Feb-2019, 02:20 PM
RE: Pech onderweg - door Roef Veerman - 07-Feb-2019, 02:24 PM
RE: Pech onderweg - door GertBr - 07-Feb-2019, 02:25 PM
RE: Pech onderweg - door ErikvanD - 07-Feb-2019, 02:47 PM
RE: Pech onderweg - door Lopopodium - 07-Feb-2019, 03:04 PM
RE: Pech onderweg - door Roepers - 07-Feb-2019, 03:18 PM
RE: Pech onderweg - door Lopopodium - 07-Feb-2019, 03:24 PM
RE: Pech onderweg - door Roef Veerman - 07-Feb-2019, 03:57 PM
RE: Pech onderweg - door Roepers - 07-Feb-2019, 03:59 PM
RE: Pech onderweg - door Niels van der Wal - 07-Feb-2019, 07:54 PM
RE: Pech onderweg - door Lopopodium - 07-Feb-2019, 08:21 PM
RE: Pech onderweg - door Niels van der Wal - 08-Feb-2019, 11:18 AM
RE: Pech onderweg - door Hoekie - 12-Oct-2021, 11:28 AM
RE: Pech onderweg - door Hoekie - 13-Oct-2021, 08:26 AM
RE: Pech onderweg - door 365cycle - 13-Oct-2021, 12:11 PM
RE: Pech onderweg - door Lopopodium - 13-Oct-2021, 01:45 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
You have to register before you can post on our site.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Wind sterkte
Het lastigste deel v...benparke — 11:44 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Hoe voeg ik een fo...Willeke_IGKT — 11:21 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Graag had ik een vra...Ivan_Flebus — 11:18 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom! En gefel...Tijanus — 11:16 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom. Enne, L...Ivan_Flebus — 10:29 PM
LEL 2026
Nou daar is ie dan!Â...Veloquest — 10:23 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Achtereenvolgens...Casper Jansen — 10:05 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom. Enne, Lier ...Hoekie — 09:53 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom Ivan op het...Ivan_Flebus — 07:46 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom! En gefelicit...Gideonaut — 07:33 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Ik heb ondertussen g...Willeke_IGKT — 07:29 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom Ivan op het f...Twinbike — 07:24 PM
Wind sterkte
Ik fiets tot windkra...Willeke_IGKT — 07:23 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige eig...
Goeiedag!  Ik be...Ivan_Flebus — 07:12 PM
Wind sterkte
De voorspelde vlage...Hoekie — 07:06 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Welkom Ivan_Flebus...Ivan_Flebus — 06:56 PM
Wind sterkte
Met de Waw en Whike ...Gideonaut — 06:19 PM