Paard!!! Hoe reageert ie vandaag?
|
Berichten: 2.408
Topics: 68
Lid sinds: Dec 2020
Bedankt: 36787
3666 x bedankt in 1587 berichten
(05-Feb-2024, 09:31 PM)Willeke_IGKT schreef: Ik reed vanochtend naar huis, gewone route maar andere tijd dan normaal, komt er tegelijk een groep van een kinderdagverblijf of crèche langs, 8 kleine kinderen en twee leiding, en een rijtuigen met een paard ervoor. Volgens mij staat het paard vlak langs mijn route in de wei en zie ik de voerman vaker met een ander paard.
Ik bleef stilstaan, begon de voerman me toe te schreeuwen dat ik 'gewoon' moest doorfietsen terwijl zijn paard al onrustig was.
Ik heb de rem losgelaten en de fiets iets vooruit laten rollen, paard nog onrustiger dus ik heb de fiets tot stilstand laten komen.
Als de voerman zijn paard niet langs mijn fiets krijgt dan maar problemen bij mij en niet bij de kinderen.
Ik ben bang dat dit paard een negatieve ervaring had (slaan met zweep en schreeuwen) en de volgende keer weer niet zal willen passeren.
Ik kom bijna dagelijks langs dit paard, het staat in de wei langs mijn route. Als het in de buurt van het hek staat praat ik even.
We komen elkaar ook wel eens tegen als het paard dat wagentje trekt. Geen problemen meer gehad, maar het is aan mij om mijn tempo te bepalen. En dat heb ik bij iedere volgende ontmoeting verder opgevoerd.
Ik kan nu met ruim 20 km/u passeren.
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct - Whike - Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing,
|
Berichten in dit topic |
RE: Paard!!! Hoe reageert ie vandaag? - door Willeke_IGKT - 25-Apr-2025, 08:09 AM
|
Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
|
Welkom
|
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.
|
Nieuwe berichten
|
Lange levertijden bij HollandBikeshop.
|
Volgens mij zijn w...PlantageBohémien — 09:05 PM |
Lange levertijden bij HollandBikeshop.
|
Nu weer , vandaag ...Coen__ — 08:44 PM |
Hork van de dag
|
Ja dat is in...Coen__ — 08:40 PM |
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
|
Volgens mij ben ...Coen__ — 08:13 PM |
Hork van de dag
|
Ja dat is inderdaa...365cycle — 07:54 PM |
Hork van de dag
|
De dodelijke afloo...Tom Fekkes — 07:41 PM |
Hork van de dag
|
Juist. Onderbrengen ...Coen__ — 07:38 PM |
Hork van de dag
|
De dodelijke afloop ...Hardloper — 07:36 PM |
Beginnende ligfietser
|
Rustig aan beginne...Coen__ — 07:23 PM |
Hork van de dag
|
Je kan mensen wel...Wim -de roetsende — 07:02 PM |
Hork van de dag
|
In mijn observat...Coen__ — 07:02 PM |
Bülk Distance
|
Dankjewel, duideli...365cycle — 06:55 PM |
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
|
Volgens mij ben je...365cycle — 06:52 PM |
Hork van de dag
|
Hij was een spiege...365cycle — 06:33 PM |
Lange levertijden bij HollandBikeshop.
|
Bij mijn laatste 2...PlantageBohémien — 06:16 PM |
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
|
Ben je uitge...Coen__ — 06:01 PM |
Hork van de dag
|
Deze maar we...Coen__ — 05:54 PM |
|