Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duitsers boos op velomobileworld.com
#12
(12-Apr-2025, 07:32 AM)quattrovelootje schreef: Daar maak ik me dus wél druk om, hoe ze daar in hemelsnaam niet eens een orderlijst kunnen uitvoeren. Hoe moeilijk kan zoiets zijn ???
Niet moeilijk. Een deel van mijn werk is lange tijd het automatiseren en optimaliseren van high mix low volume productieprocessen geweest, en dan voor zowel kwaliteit als zo hoog mogelijke leverzekerheid. 
Voorbeeld: Denk aan een Duitse autotuner waar je zowel een nieuwe als een tweedehandse auto van een Duits automerk kan bestellen met de door jou gewenste optische en technische aanpassingen; 50 auto's per jaar, maar soms ook wel 50 zowel interne als externe stappen in het productieproces. 
Ik heb mijn diensten meermaals tegen kostprijs aangeboden (als in: diensten gratis, eventuele materialen betaald), maar dat is nooit tot iets concreets gekomen.

(12-Apr-2025, 07:32 AM)quattrovelootje schreef: Het kost me al 'n spreekwoordelijke rib uit m' n lijf om zo'n fiets aan te schaffen, dan mag je toch op z'n minst verwachten dat die ook is zoals je hem hebt geconfigureerd ? En ja, gelukkig kan er in Dronten wel het één ander rechtgezet worden, maar dat zou toch niet moeten ? In mijn geval is het nog afwachten of de gevraagde derailleurkap er nog komt .....
Daar stoor ik me inderdaad ook aan, en dit wordt door meerdere partijen in de velomobielwereld niet begrepen.
Het is niet erg dat de fietsen €10K kosten, en dat Daniel er gewoon €13K van maakt (of destijds vanaf €15K, voor een After-7 die met de hand door hemzelf gebouwd is). Het is veel maar wij betalen het toch wel, mits de beleving maar klopt bij zo'n prijs

Een strakke showroom, de af te leveren fietsen in het midden met een klein bloemstukje op de neus, iemand die even de bestellijst met je doorneemt om te checken dat alles volgens wens gemonteerd is; het is allemaal niet nodig en voor het overgrote deel zelfs totale onzin, maar je kan zeggen wat je wil; topservice neemt het grootste deel van de pijn van een enorme rekening wel weg.
In words of others,
Wisdom blooms, forums unite,
Quoted love takes flight.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT


Berichten in dit topic
RE: Duitsers boos op velomobileworld.com - door 365cycle - 11-Apr-2025, 12:23 PM
RE: Duitsers boos op velomobileworld.com - door 365cycle - 11-Apr-2025, 10:37 PM
RE: Duitsers boos op velomobileworld.com - door 365cycle - 12-Apr-2025, 01:02 PM
RE: Duitsers boos op velomobileworld.com - door 365cycle - 12-Apr-2025, 02:20 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
welk materiaal schuim voor een mal gebr...
Het is belangrijk om...Jeroen S — 08:51 AM
Wereld Kampioenschappen 2026, Sittard
Ik kreeg een mailtje...Willeke_IGKT — 07:54 AM
welk materiaal schuim voor een mal gebr...
Voor een proje...Steefvan — 11:13 PM
Tips voor een beginner? qua aankoop etc.
Voor mij is het da...Arend-Jan — 10:16 PM
Tips voor een beginner? qua aankoop etc.
Ik rij graag met z...ZoefZoef — 10:09 PM
Tips voor een beginner? qua aankoop etc.
Broekspijp in je sok...Niels van der Wal — 08:52 PM
Tips voor een beginner? qua aankoop etc.
Ik rij graag met zwa...Willeke_IGKT — 08:34 PM
Medeliggers onderweg
Ik ben vandaag een v...Tom Fekkes — 08:14 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Blij dat het als een...TimSch — 07:45 PM
Tips voor een beginner? qua aankoop etc.
Gisteren een rit van...rolrek — 07:35 PM
Tips voor een beginner? qua aankoop etc.
….. ik zorg dan dat ...gideon — 06:55 PM
Tips voor een beginner? qua aankoop etc.
Ik heb ook nog eve...365cycle — 06:36 PM
Medeliggers onderweg
Kwam daarnet een man...365cycle — 06:30 PM
Foto's zonder verhaal
SnoekL#35 — 06:30 PM
15 jaar oude Flevobike Greenmachine XL ...
De stoel/framemaat e...ZoefZoef — 05:16 PM
15 jaar oude Flevobike Greenmachine XL ...
Welkom Joshua, gra...Wim -de roetsende — 03:27 PM
15 jaar oude Flevobike Greenmachine XL ...
Welkom Joshua, graag...Willeke_IGKT — 03:12 PM