Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Toch weer meer last van de achillespees/onderkant kuitspier
#12
Sedert een vijftal maanden heb ik hetzelfde probleem. Pijn aan de hiel die uitstraalt naar de kuit. Ik heb dit probleem enkel rechts, linkerbeen is prima. De oorzaak is mogelijk te zoeken bij mijn Zwift kader waarvan ik het zadel niet goed heb afgesteld, dit in combinatie met slecht afgestelde schoenplaatjes.

Wat ik zoal heb ondernomen:

1. Bezoek aan kinesist die zelf wielrenner is en me heeft geholpen het zadel en de plaatjes af te stellen. Nadien heb ik zelden gefietst, omdat ik teveel pijn had. Enkel een paar keer in de Snoek en MTB.
2. Echografie van hiel/kuit waarop niks te zien was (ik heb overigens ook een beenlengteverschil).
3. Bezoek aan voetarts die me een voorschrift bezorgde om steunzolen aan te kopen in combinatie met fysio.
2. Fysiotherapeut: prima oefeningen, beste therapeut die ik ooit gehad heb, geeft je de nodige aandacht en legt alles zeer goed uit, corrigeert waar nodig. Alleen heeft dit niet het gewenste effect gehad, de stijfheid werd eigenlijk alleen maar erger.
2. Podoloog: deze praktijk hoort bij bovenstaande. De uitleg hier was dat als bovengenoemde oefeningen niet zouden aanslaan, ik bij hem terecht kon voor steunzolen. Ik heb hem wel duidelijk gemaakt dat ik in het verleden (niet zo lang geleden) steunzolen heb gedragen maar deze per ongeluk heb weggegooid, mogelijks heeft dit voor een instabiliteit gezorgd, geen idee. Hij vond het geen goed idee om dure steunzolen aan te kopen alvorens de oefeningen te proberen.
3. Gestopt bij fysio en bij een lokale praktijk gespecialiseerd in steunzolen en comfortschoenen op maat gemaakte steunzolen laten maken. De arts hier begreep niet dat de podoloog aanraadde oefeningen te doen alvorens steunzolen te kopen. Best sneu dat zogenaamde specialisten elkaar tegenspreken. Ik draag in tussentijd ook betere comfortschoenen.

To do list: online gezocht naar een bikefitting waar ik één van de weken naartoe trek. Toch wel fijn iets te kunnen uitkiezen op basis van online reviews. Zo ben ik vrijwel zeker dat ik goed terechtkom. Ik zit verder vaak op youtube te zoeken achter tips. Zo heb ik gisteren online maar wat extra magnesium gekocht in combinatie met vitamine D wat het herstel zou kunnen bevorderen. Magnesium is over het algemeen vrij belangrijk en neem ik al langer. Een coldpack gebruik ik de laatste dagen ook wat vaker.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT


Berichten in dit topic
RE: Toch weer meer last van de achillespees/onderkant kuitspier - door Snoek043 - 25-Mar-2025, 03:17 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
M5 Carbon High Racer oftewel CHR
Ik heb een x low geh...Jeroen S — 11:33 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Blij dat ik gister...LigfietsWilsum — 11:29 AM
M5 CHR Carbon stoelsteunhoogte
Ik heb 4 cm. Spacers...Taylan — 11:05 AM
M5 CHR Carbon stoelsteunhoogte
Welkom Ozan, we kunn...Jeroen S — 11:03 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Met de buren heb ik ...Jeroen S — 10:55 AM
M5 CHR Carbon stoelsteunhoogte
Beste Wim, Ik heb in...Taylan — 10:52 AM
M5 CHR Carbon stoelsteunhoogte
Van harte welkom Oza...365cycle — 10:49 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Met hoeveel velo...TimSch — 10:12 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Met hoeveel velomo...Wim -de roetsende — 09:27 AM
M5 CHR Carbon stoelsteunhoogte
Ik ben Ozan Taylan...Wim -de roetsende — 09:22 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Met hoeveel velomobi...Hardloper — 09:17 AM
M5 CHR Carbon stoelsteunhoogte
Ik ben Ozan Taylan e...Taylan — 09:00 AM
M5 CHR Carbon stoelsteunhoogte
Welkom Taylan. Ku...Willeke_IGKT — 08:41 AM
M5 CHR Carbon stoelsteunhoogte
Beste gebruikers, ik...Taylan — 08:19 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Blij dat ik gisteren...TimSch — 08:17 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Nou, komt ie dan: ...Hardloper — 09:02 PM
Klapstuur Nazca gezocht
Inmiddels niet meer ...broxtor — 07:48 PM