Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wel héél veel moderator-geknip momenteel
#16
Laten we ook niet vergeten dat we een relatief nieuwe groep moderators zijn die ook nog wat zoekende zijn.
Dit is geen strak forum, dus offtopic is niet perse een probleem. Er zijn wel wat punten waarop je in moet grijpen als moderator.
Bijvoorbeeld als er spanningen ontstaan (welles/nietes tussen 2 mensen, politiek, standpunten over helmen doordrukken). Een goede discussie is prima, geïrriteerd vasthouden aan standpunten niet.
Als een topic zo offtopic gaat dat het een eigen topic verdiend. Zo heeft het originele topic kans op terug ontopic te gaan, en het nieuwe topic kan verder op dat onderwerp. Is ook makkelijker voor de zoekfunctie.
Gewoon offtopic gaat hier meestal vanzelf wel weer terug ontopic, soms na een waarschuwing van een moderator.

De vraag is wanneer heb je met welke situatie te maken. Wij zullen echt niet altijd de goede inschatting maken. En we zullen zeker niet altijd een beslissing nemen waar iedereen het mee eens is. In dat opzicht is het ook dictatoriaal, wat wij beslissen gebeurd op dat moment. Achter de schermen komen ook meldingen binnen over dat er iets offtopic gaat wat we laten gaan omdat het zichzelf wel bijstuurt. Staan we open voor opmerkingen? Natuurlijk. Maar democratisch iets oplossen gaat ook altijd mensen opleveren die het ergens niet mee eens zijn. Want, niet iedereen heeft dezelfde mening. Onze politici worden democratisch gekozen maar niks levert zoveel discussie op dan de beslissingen die dezelfde politici nemen. Je kan moeilijk voor iedere situatie een poll maken met meeste stemmen gelden.
Het zou het voor moderators misschien juist makkelijker maken als er strakke richtlijnen zijn, maar daar is dit het forum niet voor.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Frutsel , Hardloper , 365cycle


Berichten in dit topic
RE: Wel héél veel moderator-geknip momenteel - door Bob Hagendijk - 29-Aug-2024, 08:34 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen:
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
DF-XL te koop
Dit is toch...Willeke_IGKT — 08:20 PM
Slow TV
Met een rustgevend? ...Hoekie — 07:48 PM
Kilometer topic
Ik had zelfs van...Wim -de roetsende — 07:45 PM
Gestroomlijnde tweewieler
Ja..... maar......Wim -de roetsende — 07:43 PM
DF-XL te koop
Dit is toch d...Wim -de roetsende — 07:41 PM
Gestroomlijnde tweewieler
Heb ooit wel eens wa...baron062 — 07:38 PM
Gestroomlijnde tweewieler
Bij M5 hadden ze die...Jeroen S — 07:26 PM
Kilometer topic
In de vm heb ik no...Hardloper — 06:27 PM
DF-XL te koop
Hardloper — 06:24 PM
Gestroomlijnde tweewieler
Ja..... maar.... ....Arend-Jan — 05:49 PM
Gestroomlijnde tweewieler
Holy moly, €35k. ...Wim -de roetsende — 05:40 PM
Kilometer topic
-Wel weer wennen h...Wim -de roetsende — 05:33 PM
Kilometer topic
Zo'n reisje naar de ...Bianca F — 05:14 PM
Mooi Twente
Vandaag heb ik 87 MT...Wim -de roetsende — 03:55 PM
Gestroomlijnde tweewieler
Was die stroomlijn v...Gideonaut — 03:27 PM
Gestroomlijnde tweewieler
Holy moly, €35k. We...Jaaaap — 01:56 PM
DF-XL te koop
Sinds een week fiets...Niels van der Wal — 01:45 PM