Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lang op een wielerpiste toertjes draaien.
#1
Ik ga hoogstwaarschijnlijk donderdagavond eerst naar een receptie van het werk, daarna rijd ik verder naar de Wielerpiste van Hulshout. Doel is om eens - naar mijn normen weliswaar - veel kilometers af te leggen. Dat naargelang hoe mijn benen zijn (tegen dan heb ik al "snellere" 60km's erop zitten in het verkeer) en naargelang hoe het me bevalt op zo'n piste rijden. Voor hetzelfde geld heb ik het daar na zo'n halfuur al helemaal gehad. Mijn doel is dus om relatief rustig zoveel mogelijk kilometers af te leggen en dat 2-3u of zo volhouden.
  • wat doe je met je bandendruk op een wielerpiste? Gewoon op max zetten omdat (naar verwachting) het wegdek er als een biljartlaken bij ligt? Ik heb CCU's. Ik vermoed dat de maximale druk van de CCU 6,5bar is. Of maakt het eigenlijk bijna niks uit zo lang die maar ergens in de normale range zit?
  • Hoeveel liter water per uur neem je zoal mee? Ik dacht dat het zo'n 24° ging worden. Ik heb een Camelbak van 1,5L en een drinkenbus van 700ml. Ik vermoed dat ik daar wel even mee toe ga komen. Misschien dat ik indien nodig toch nog een 1,5L fles water mee neem. Zeg nooit nooit, maar ik denk niet dat ik tot 23h rondjes ga blijven draaien Big Grin .
  • En wat neem je qua voeding mee? Gewone boterhammen en blijven eten?
  • Wat zouden jullie doen, racekap erop of gewone kap erop? Ik ga waarschijnlijk toch geen 45km/h rijden tenzij het met normale wattages voor mij wel haalbaar is, al denk ik dat dat ik eerder tussen de 35km/h~40km/h ga uitkomen. Anders ga ik het niet lang genoeg volhouden.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT


Berichten in dit topic
Lang op een wielerpiste toertjes draaien. - door bucovaina - 27-Aug-2024, 10:10 AM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Route tips gevraagd: Goes Esonstad
Zo, morgen de teru...Niels van der Wal — 09:13 PM
Kilometer topic
Na mijn retourtje Cl...TimSch — 07:49 PM
Milan 4.2
Bedankt, weet ni...Bobslee — 07:26 PM
Route tips gevraagd: Goes Esonstad
Zo, morgen de teru...Willeke_IGKT — 07:18 PM
Route tips gevraagd: Goes Esonstad
Zo, morgen de terugr...Hoekie — 05:54 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Gezien ik buiten nie...Gideonaut — 05:26 PM
Milan 4.2
Bedankt, weet niet...Wim -de roetsende — 05:24 PM
Milan 4.2
Nu wel te zien en di...Willeke_IGKT — 04:05 PM
Milan 4.2
Bedankt, weet niet w...Arend-Jan — 03:29 PM
Milan 4.2
Leuk lamineerklusje...Willeke_IGKT — 02:49 PM
Kilometer topic
Je rijdt ineens ser...Willeke_IGKT — 02:34 PM
Milan 4.2
Leuk lamineerklusje....Arend-Jan — 01:46 PM
Kilometer topic
Mei was een maand me...Bobslee — 12:43 PM
Kilometer topic
Op zaterdag is er ...Hardloper — 12:20 PM
Medeliggers onderweg
Ik hoop hoe dan ook ...Hardloper — 12:12 PM
Kilometer topic
Op vrijdag naar Dr...365cycle — 12:07 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Mijn darmen van slag...Hardloper — 12:05 PM