Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diefstalpreventie/Track & trace na diefstal
#4
1. Ik stalde mn velomobiel quest bij "code geel" in een parkeergarage. Daar had ie een mooi plekje en ik kon onder de slagboom door. Was net de bedoeling, maar kon wel. Bij mn huis stond ie gewoon op straat, maar wel vastgeketend aan een fietsklem en met een slot op de remhandel zodat ie altijd geremd geparkeerd stond. Om diefstal nooit echt zorgen gemaakt.

2. Mn quest parkeerde ik overal. Afhankelijk van tijdstip, locatie, drukte, breedte van de winkelstraat, enz. Soms reed ik de fiets de parkeergarage voor auto's in. Onder slagbomen fiets je gewoon door Smile Daar was altijd wel een mooi plekje waar ie kon staan. Anders gewoon bij of voor de winkel waar ik moest zijn. Kettingslot om voorwiel of soms ook alleen maar een slot om de remhandel. Als ik langer wegbleef, ging de schuimkap er wel bijna altijd op.

3. Geen ervaring mee. Ik had er een china-tracker in. Kostte 3-4 tientjes en daarmee kon ik online de locatie checken middels een sms, bellen of dus online. TKSTAR 905.. Gewoon goedkoop simkaartje erin. Zou er nu weer een velomobiel komen, gaat er een airtag of soortgelijk ding in, naast de tracker.

4. Een hoes erom heen houdt nieuwsgierige mensen en grijpgrage handjes op afstand. Bovendien beschermt het de lak ook. Ik had er geen een en helaas, mijn ooit zo strakke gele gelcoat ging door het buiten stalllen uiteindelijk kraakjes vertonen. Lelijk Sad Bij een nieuw aan te schaffen velomobiel zal ik er wel eentje kopen, denk ik als ie buiten gestald moet worden.


Ben je bang voor diefstal, dan zou je een niet-standaard kleur kunnen overwegen. Velomobielen worden gelukkig zelden gestolen en als dat wel het geval is eeen unieke velomobiel makkelijker te herkennen dan de standaardkleur. De roze Milan SL van Veloquest die is zo opgespoord, maar zou ie wit of geel zijn dan zou dat een stuk lastiger zijn.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT


Berichten in dit topic
RE: Diefstalpreventie/Track & trace na diefstal - door ZoefZoef - 15-Jul-2024, 03:54 AM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 3 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Beginnende ligfietser
Welkom! Hier nog...datakneder — 11:05 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik deed vandaag weer...Willeke_IGKT — 09:31 PM
Medeliggers onderweg
net voordat ik net t...Veloquest — 07:07 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Vandaag met de Rapto...Gideonaut — 05:17 PM
Medeliggers onderweg
Ik zag vandaag weer ...Gideonaut — 05:15 PM
Gratis fatbikes voor kinderen uit arme ...
Ben heel benieuw...Gideonaut — 05:11 PM
Foto's zonder verhaal
Nooit geweten dat ...Hardloper — 04:26 PM
Gratis fatbikes voor kinderen uit arme ...
Maar hoe dan ook...Hardloper — 04:23 PM
Slow TV
Zalige reis verwacht...Hardloper — 04:12 PM
Foto's zonder verhaal
Volgens mij ten ...JanBurp — 01:23 PM
Medeliggers onderweg
Zat ik k...JanBurp — 01:21 PM
Gratis fatbikes voor kinderen uit arme ...
Ben heel benieuwd wa...PieterTrapt — 01:17 PM
Slow TV
Heel erg slow TV. M...Hoekie — 01:07 PM
Gratis fatbikes voor kinderen uit arme ...
Maar hoe dan ook, ...Wim -de roetsende — 01:20 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Dat bruggetje van Pe...Lopopodium — 10:27 PM
Gratis fatbikes voor kinderen uit arme ...
Mijn B4M is pure ped...Willeke_IGKT — 10:20 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Vandaag na het werk ...Willeke_IGKT — 10:18 PM