Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eerste ligfiets: Taifun. Eerste meters: valt niet mee!
#21
Ja, Als je daar last van hebt, dan ga je er meer op letten. De 60mm buis van de Baron's dat gaat prima. Ook mijn eigenbouw fietsen met een dik hoofdframe gaat prima. maar bij de Raptobike komt er dan nog zo'n 20mm bij vanwege de kettingrol. Dat is voor mij net te veel.

Idem was het nogal opletten met de voorrem op de M5 lowracer, maar die zit wat gunstiger, net voor de knie.

Ik heb een heel stel fietsen, waaronder erg low budget gebruikte. Iedere fiets heeft zo zijn eigen doel waar ie goed in is. Mijn oude trekkingfiets heb ik niks mee, is zo'n 25 jaar oud en tamelijk onbegeerlijk. Dus kan ik hem rustig ergens laten staan. Koop een fiets die past bij het doel waar je hem voor wilt gebruiken. Je kunt wel een beetje gaan afwijken, maar niet heel veel. De Taifun kan best veel, is heel allround. Redelijk snel, maar net wat minder snel als de allersnelsten. Je kunt er mee op vakantie, stukje gravelfietspad ofzo gaat ook wel, wendbaar genoeg voor in de stad.

Maar er zijn best wel veel ligfietsen te vinden die ergens niet zo in uitblinken. Dat moet je niet willen wegpoetsen of maskeren, heeft geen zin. Ik ga bijvoorbeeld geen noppenbandjes onder de Milan GT leggen zodat ie in het bos beter uit de voeten kan. Je kunt een setje pro one's op de Greenmachine leggen, maar daar win je geen wedstrijd mee. Dat wil nog niet zeggen dat het slechte fietsen zijn, maar wel dat je voor dat doel waarschijnlijk beter een ander model kunt kiezen.
Antwoord }


Berichten in dit topic
RE: Eerste ligfiets: Taifun. Eerste meters: valt niet mee! - door Jeroen S - 07-Jun-2024, 07:39 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vandaag ben ik blij omdat.....
...Rod Stewart nog s...Lopopodium — 06:43 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
... ik zag een bordj...Hardloper — 02:10 PM
Ritjes van Atrike
Ben je nog over di...Atrike — 09:29 AM
Beginnende ligfietser
En nu weer van VLA t...Wim -de roetsende — 06:25 AM
Beginnende ligfietser
Welkom! Hier nog...datakneder — 11:05 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik deed vandaag weer...Willeke_IGKT — 09:31 PM
Medeliggers onderweg
net voordat ik net t...Veloquest — 07:07 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Vandaag met de Rapto...Gideonaut — 05:17 PM
Medeliggers onderweg
Ik zag vandaag weer ...Gideonaut — 05:15 PM
Gratis fatbikes voor kinderen uit arme ...
Ben heel benieuw...Gideonaut — 05:11 PM
Foto's zonder verhaal
Nooit geweten dat ...Hardloper — 04:26 PM
Gratis fatbikes voor kinderen uit arme ...
Maar hoe dan ook...Hardloper — 04:23 PM
Slow TV
Zalige reis verwacht...Hardloper — 04:12 PM
Foto's zonder verhaal
Volgens mij ten ...JanBurp — 01:23 PM
Medeliggers onderweg
Zat ik k...JanBurp — 01:21 PM
Gratis fatbikes voor kinderen uit arme ...
Ben heel benieuwd wa...PieterTrapt — 01:17 PM
Slow TV
Heel erg slow TV. M...Hoekie — 01:07 PM