Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] Nieuw of tweedehands? Ik ben wel eens benieuwd wat er zo lastig is aan leren rijden in een VM
#9
(19-May-2024, 07:55 PM)365cycle schreef: Informatieve, goede post, maar hier zie je inderdaad wat over het hoofd. Je komt van de weg met het korte stukje fietspad, toch? Het fietspad zit op de rotonde niet in de voorrang en je rijdt een Milan GT. Je mag dus op de weg en je hebt alleen maar last van dat fietspad. Begin op tijd met anticiperen zodat je door kan rollen, en stuur buiten-binnen-buiten over de rotonde heen. Ik heb de lijn niet nauwkeurig bekeken maar waarschijnlijk zou ik 'm zelfs met 45 op de klok gewoon durven nemen, rechtdoor. Als er dan een auto voor je zit op de rotonde moet je zelfs bijremmen.


Zeker een informatieve post. Ik ken daarentegen de rotonde van JeroenS weer goed en kan me prima indenken dat je daar niet over de weg wilt rijden. Ik rijd soms behoorlijk als een botte boer, maar ik kan me niet voorstellen dat ik daar comfortabel rijd met 45 km/h. Als jer 60 rijdt misschien... Maar we hebben niet allemaal de mogelijkheid om die snelheid te bereiken.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT


Berichten in dit topic
RE: [split] Nieuw of tweedehands? Ik ben wel eens benieuwd wat er zo lastig is aan ler... - door datakneder - 19-May-2024, 09:15 PM
RE: Nieuw of tweedehands? - door Gideonaut - 16-May-2024, 03:49 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen:
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Gestroomlijnde tweewieler
Deze fiets vind ...Piet Kunis — 10:47 PM
Lamp op muts velomobiel
Je had de 'Da cann...Wim -de roetsende — 10:42 PM
Lamp op muts velomobiel
Je had de 'Da cannon...Frutsel — 10:40 PM
Hork van de dag
Daar komt de auto va...Jeroen S — 09:49 PM
Hork van de dag
Haha, deze automobil...-Nico- — 09:43 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Dat vind ik ook alti...Jeroen S — 09:35 PM
Gestroomlijnde tweewieler
Deze fiets vind ik...Arend-Jan — 09:30 PM
Mango Sport op 2dehands
Ik had er nog nooit ...melle z — 09:00 PM
Hork van de dag
Het kan ook ande...Hardloper — 08:19 PM
Hork van de dag
Het kan ook anders...365cycle — 08:14 PM
Hork van de dag
Als er iets opvoed...Hardloper — 08:12 PM
Mango Sport op 2dehands
Ik heb inderdaad ook...365cycle — 08:12 PM
Lamp op muts velomobiel
@Veloquest had jij n...Hardloper — 08:01 PM
Hork van de dag
Ik vermoed dat de ...365cycle — 08:00 PM
Lamp op muts velomobiel
Op de Milan zat...Gideonaut — 07:41 PM
Lamp op muts velomobiel
Ik zal een foto make...LigfietsWilsum — 07:30 PM
Lamp op muts velomobiel
Op de Milan zat d...TimSch — 07:30 PM