06-May-2024, 01:20 PM
(06-May-2024, 12:50 PM)twilwel schreef: Ik denk dat voor een echt nette oplossing die ook in het donker werkt en met de racekap op, de safetymodule verhoogd moet worden en de camera wat verder naar achteren boven de lamp komt, zodanig dat de kap net niet in het zicht van de camera is. Wat denken jullie?
In deze video uit maart had ik als test de camera bovenop de safety module getaped. Ik moet dit nog eens herhalen met de racekap op in het donker en zien wat dan de resultaten zijn.
Ik ben daar ook nieuwsgierig naar, ik had zelf al het idee dat de camera "onder" de lamp gedoe ging opleveren maar ik heb het nog niet kunnen testen, ik was al wel bezig met een ontwerp waar de camera wat verder boven de lamp zit, en wat naar achteren om eventuele reflectie te ontwijken.
![[Afbeelding: DSC-6956.jpg]](https://i.ibb.co/k3z00qb/DSC-6956.jpg)
Maar als jij al kan uitvinden of het überhaupt iets uitmaakt dan wacht ik even met de mijne, ga er geen tijd en energie insteken als het toch niet werkt.
Velayo #04? | Flevobike Versatile #58? | WAW #15 | DF XL 288? | Raptobike | Whike | ICE Trice QNT | Optima Baron (custom)