Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieuwe gebruiker van het forum + mijn eerste ligfiets
#1
Goededag, 

ik ben ARCUS en ben vandaag lid geworden van het ligfietsersforum nadat ik vanmiddag mijn allereerste ligfiets gekocht heb via marktplaats om eens te kijken wat het precies inhield. Het is een gele Optima Dingo die een handelaar in tweedehandsfietsen al jaren niet verkocht kreeg en hem voor mij voor 50 euro verkocht had aangezien hij het liefste alleen normale fietsen wil verkopen vertelde hij. 

[Afbeelding: Optima-Dingo-Ligfiets-geel.jpg]

Het nadeel was dat door ruimtegebrek die fiets dus al die tijd buiten heeft gestaan en her en der flink wat roestvlekken had (trappers en bouten voornamelijk). Voor die 50 euro (hij wilde 65 euro ervoor hebben maar heb het afgedingt tot 50 euro i.v.m. het buiten staan van die fiets en de roestvorming). Ik had al op Internet gezien dat dit een volledig aluminium frame was dus voor serieuze roest was ik niet echt bevreesd. De rest kan ik zelf wel repareren en fixen (Ik fiets normaliter op Pinarello racefietsen waarvan ik er 5 heb staan momenteel). 

De fiets is blijkbaar iets te kort dus ik zoek een manier om de trappers wat verder naar voren te kunnen brengen, waarschijnlijk moet de ronde aluminium buis met TIG lassen verlengd worden? Ik heb de fiets wel genomen ondanks dat hij wat te kort was i.v.m. die 50 euro, echt een buil zal je er dan ook met dat bedrag niet aan vallen denk ik. De fiets heeft een sticker van Ligfiets Shop Tempelman uit Dronten.

[Afbeelding: Optima-Dingo-Ligfiets-geel-Nieuwe-Trapasbuis.jpg]

Als er iemand ervaring heeft met het verlengen van ligfietsen dan hou ik mij van harte aanbevolen, want ik heb er nog niet op kunnen fietsen omdat ik nu elke keer omval (waarschijnlijk omdat de afstand tussen het punt waar ik zit en het trapper gedeelte veel te kort is?

Ik hoor graag van jullie!

mvg

ARCUS1200
(Ligfiets: Optima Dingo/ tweewieler met bovenstuur).
Antwoord }


Berichten in dit topic
Nieuwe gebruiker van het forum + mijn eerste ligfiets - door ARCUS1200 - 13-Dec-2023, 12:48 AM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vlagjes
Die gedachte vlagg...365cycle — 10:39 PM
met gestrekt been (erin gaan)? ...
Net als op andere fi...Willeke_IGKT — 10:39 PM
met gestrekt been (erin gaan)? ...
Met 1.96 mtr lichaam...goligfietser — 10:16 PM
Ongeluk met trike.
Het enige negati...PlantageBohémien — 09:58 PM
Foto's zonder verhaal
Hoekie — 09:42 PM
Ongeluk met trike.
Het enige negatiev...Hardloper — 09:22 PM
Vlagjes
Vlaggetjes? Niks...Bobslee — 08:57 PM
Vlagjes
Vlaggetjes? Niks n...365cycle — 08:24 PM
Vliegende liggers
met deze ligfiets h...Roepers — 08:24 PM
Ongeluk met trike.
Vandaag kwam ik we...Willeke_IGKT — 08:19 PM
Ongeluk met trike.
Vandaag kwam ik weer...PlantageBohémien — 08:09 PM
Vlagjes
met deze ligfiets he...Veloquest — 08:01 PM
OBT 2025 Groningen
Heeft iemand no...LigfietsWilsum — 07:56 PM
OBT 2025 Groningen
Heeft iemand nog ...Veloquest — 07:55 PM
Vlagjes
Heeft die stadsbus o...LigfietsWilsum — 07:55 PM
Vlagjes
Vlaggetjes? Niks nie...Bobslee — 07:37 PM
OBT 2025 Groningen
Heeft iemand nog re...LigfietsWilsum — 06:43 PM