|
Hamvraag is dus eigenlijk, hoe goed beschermt een velomobiel je tegen de omstandigheden en zit daar verschil in tussen t
|
Berichten: 5
Topics: 1
Lid sinds: Sep 2023
Bedankt: 38
16 x bedankt in 5 berichten
14-Nov-2023, 03:54 PM
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 14-Nov-2023, 04:12 PM door Willeke_IGKT.)
(16-Oct-2023, 12:03 PM)Hoekie schreef: Gisteravond nog in die omstandigheden gereden. QV, moterhelmvizier, Pinlock. Ging prima, uitgezonderd groot en/of verkeerd afgesteld dim-licht van sommige tegenliggers. Vizier moet dan iets open. Brrrr. Met tegenliggers met goed afgesteld dimlicht, prima.
Wat me gisteravond toevallig opviel (heb pas een andere stoel in de QV, bewoog mijn hoofd naar voren om zichthoogte boven de QV schuimkap te checken) is dat toen ik mijn hoofd naar voren / dichter bij het vizier deed, dit duidelijk iets voor het zicht deed. Ik denk minder schitteringen. Wellicht iets om eens uit te testen of dat afstand tot je vizier variëren ook iets voor voor jou doet. Al is het maar voor even in lastigere omstandigheden.
Vraag: zijn er nog mensen die geprobeerd hebben met varianten van nachtbrillen/overzetbrillen te fietsen? ( zoiets als dit, waar vast nog kwaliteitsverschillen in zijn) Ik heb van verschillende automobilisten daar goede verhalen over gehoord en dacht dat zelf ook uit te gaan proberen. Juist voor de door verschillenden beschreven nachtelijke, regenachtige omstandigheden.
Het klinkt verder allemaal vrij logisch dat de omstandigheden lastiger worden. Ik kan niet wachten om het zelf uit te gaan proberen  Dank voor het delen van de ervaringen.[
|
| Berichten in dit topic |
RE: Hamvraag is dus eigenlijk, hoe goed beschermt een velomobiel je tegen de omstandig... - door Bellowsqueezer - 14-Nov-2023, 03:54 PM
|
Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
|
|
Welkom
|
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.
|
|
Nieuwe berichten
|
|
Drive by wire...
|
| Laten we teruggaan n...Willeke_IGKT — 10:13 AM |
|
Drive by wire...
|
|
Als je door een pe...datakneder — 09:50 AM |
|
Drive by wire...
|
|
Neem aan dat moder...Willeke_IGKT — 06:24 AM |
|
Drive by wire...
|
| Meestal zijn andere ...Wim -de roetsende — 06:21 AM |
|
Drive by wire...
|
|
alsof iemand met g...365cycle — 01:40 AM |
|
Medeliggers onderweg
|
| Vanavond zag ik een ...365cycle — 01:29 AM |
|
Drive by wire...
|
| Neem aan dat moderat...blokdoorn — 11:28 PM |
|
Drive by wire...
|
| Een mooi rustiek Fra...Jeroen S — 09:26 PM |
|
Medeliggers onderweg
|
| Ik zag net een handb...365cycle — 06:50 PM |
|
Welke fietshelm is het meest comfortabe...
|
| Ik zou dan sowieso e...Wim -de roetsende — 05:46 PM |
|
Milan 4.2
|
| Kettingrolhoudertje,...Arend-Jan — 05:39 PM |
|
Medeliggers onderweg
|
| Vandaag rond 12:00 z...Bob Hagendijk — 03:14 PM |
|
Drive by wire...
|
|
man man man sommige...datakneder — 12:14 PM |
|
Drive by wire...
|
| We hebben hier gewoo...Gideonaut — 11:51 AM |
|
Drive by wire...
|
| Toch lijkt het geen ...liggende daan — 11:31 AM |
|
Welke fietshelm is het meest comfortabel...
|
| Mijn huidige helm zi...TimSch — 11:16 AM |
|
Drive by wire...
|
| Het is de typische o...Jeroen S — 07:57 AM |
|