|
Hamvraag is dus eigenlijk, hoe goed beschermt een velomobiel je tegen de omstandigheden en zit daar verschil in tussen t
|
Berichten: 642
Topics: 2
Lid sinds: Feb 2023
Bedankt: 21
1076 x bedankt in 579 berichten
(13-Oct-2023, 09:03 PM)Wim -de roetsende schreef: Citaat:Ik kan me niet voorstellen hoe je zonder kap door de regen rijdt en Wim bijvoorbeeld rijdt nooit met kap.
Ik heb bij de XS een Sinnerkap + pinlock op het vizier gehad. Vond ik best ideaal, behalve als het regende
Dan zag ik echt niets meer, vooral in het donker niet. Dus het vizier een beetje open. Dan komt er dus onder het vizier door heel veel water naar binnen en na verloop van tijd was ik dan alsnog zeiknat.
Ik heb bij de DF ook een racekap + pinlock op het motorvizier gehad. Vond ik ook best ideaal behalve als het regende en als ik fietste
Wat een ongelooflijke herrie was het onder die kap. De DF maakt gewoon een bijzonder rommelend geluid en met een kap erop werd ik gek. Zelfs met goede oordoppen in hoor je het nog te goed. Ook met deze kap zag ik niets als het regende. Dus vizier iets open, weer sloeg er heel veel regen onderdoor en weer werd ik alsnog zeiknat.
Nu rijd ik met een waterdicht petje en met die goedkope poncho en ik blijf veel droger dan onder zo'n racekap. Ik heb een doekje bij de hand om mijn bril af te vegen als het nodig is. Doe ik niet zo vaak, want ik ben al heel lang gewend aan druppels op mijn bril.
Druppels in combinatie met de koplampen van veel tegenliggers in het donker vind ik echter wel vervelend. Vandaar het doekje.
Ik veeg mijn bril met mijn vingers af. Een doekje helpt ook maar tien seconden en is dan zelf ook nat. Na gerommel aan min ketting is mijn oplossing alleen een hele slechte. Dus ik ga ook een doekje in mijn zak doen.
|
| Berichten in dit topic |
RE: Hamvraag is dus eigenlijk, hoe goed beschermt een velomobiel je tegen de omstandig... - door Tom Fekkes - 13-Oct-2023, 09:45 PM
|
Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
|
|
Welkom
|
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.
|
|
Nieuwe berichten
|
|
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
|
| Tja. Dat is lastig. ...Jeroen S — 09:11 PM |
|
(Lig)fietsongelukken in de media
|
| Het valt niet mee om...Lig-hen — 09:04 PM |
|
(Lig)fietsongelukken in de media
|
| Het lijkt me lastig ...Jeroen S — 09:01 PM |
|
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
|
| ..omdat ik een best ...ZoefZoef — 07:54 PM |
|
Wintertraining 2026
|
| Hoi Hoekie,
Op de...Cygnus — 07:05 PM |
|
Wintertraining 2026
|
|
Vorig jaar heb ik ...Hoekie — 02:49 PM |
|
Wintertraining 2026
|
| Vorig jaar heb ik vr...TimSch — 02:37 PM |
|
Wintertraining 2026
|
| Dan rijst de vraag: ...Hoekie — 01:44 PM |
|
Wintertraining 2026
|
| Vorig jaar heb ik ge...TimSch — 01:13 PM |
|
Wintertraining 2026
|
| De baanregels stelle...Boyd Maduro — 01:11 PM |
|
(Lig)fietsongelukken in de media
|
| Oxycodon was ik vrij...Bob Hagendijk — 01:03 PM |
|
Wintertraining 2026
|
| Is er trouwens voor ...Hoekie — 12:57 PM |
|
(Lig)fietsongelukken in de media
|
| Weinig (kunnen) bewe...Frutsel — 11:09 AM |
|
(Lig)fietsongelukken in de media
|
| Afgelopen dagen ware...Bob Hagendijk — 10:54 AM |
|
Vast of klapstuur?
|
| Ik heb op bovenstaan...melle z — 10:17 AM |
|
Vast of klapstuur?
|
|
En ik ben ook wel...Wim -de roetsende — 07:27 AM |
|
Banden, banden en nog eens banden
|
| Ooit hadden we bij w...Jeroen S — 11:36 PM |
|