Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windgeruis - Ervaring met noise canceling?
#51
(06-Jul-2023, 02:43 PM)ZoefZoef schreef: Maakt niet uit, maar zou me wat ongemakkelijker voelen bij die eerste als ze zo'n opmerking maken.
Haha, dat maakt mij dan weer niets uit. Misschien zelfs iets makkelijker als een man het zegt, omdat die er vaak niet vanuit gaan dat er wederzijds aantrekkingskracht mogelijk is. 
Het was een vrouw, ze was samen met een andere vrouw en een man die op mannen valt. Voor de volledigheid: Ik voelde tot alledrie geen aantrekkingskracht  Big Grin  

(06-Jul-2023, 02:43 PM)ZoefZoef schreef: Zou wel leuk zijn als ie dat wel zou doen.
Och ja.. het gaat een puber worden he. Die willen opvallen, maar toch vooral ook niet. Ik kan me de middelbare school nog goed herinneren. Was zelf een buitenbeentje, maar zelfs (of juist?) als je helemaal bovenaan de hipheidsladder staat is onzekerheid een ding - één misstap en je klettert van je troon.

(06-Jul-2023, 02:43 PM)ZoefZoef schreef: Maar, weet niet hoe de jeugd daar naar kijkt.  Toen ik 16 werd, werden scootertjes net weer hip, dus moest je een scootertje hebben. Dat is nog steeds zo. Ik had er geen, maar geen seconde gemist. Hooguit de grietjes (en tietjes) achterop.
Daar heb ik wel vrolijk aan meegedaan. In het groepje van m'n eerste echte vriendinnetje was ik een buitenbeentje met m'n schakelbrommer, maar ik hoorde bij haar én die schakelbrommer was schandalig snel, dus werd het toch cool gevonden. Desondanks voelde ik de behoefte om ook met een scootertje te gaan rommelen, terwijl ik m'n schakelheldenstatus behield door ook op een crossmotor (zonder kenteken) rond te knallen. Nee pap & mam, sorry, dat was inderdaad niet legaal en ik reed inderdaad niet alleen op de crossbaan.

(06-Jul-2023, 02:43 PM)ZoefZoef schreef: Hahaha, ik zie 'm.  Met jouw zoontje is noice idd gegarandeerd Big Grin 
Tongue  Blijf het wel leuk vinden, zo'n kleine druktemaker. Het is de uitdaging om 'm een beetje te temperen en bij te sturen, maar ik zie het tegenovergestelde bij sommige kids uit z'n klas: gelukkig hoef ik me niet uit te sloven om er wat kleur en leven uit te krijgen.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT


Berichten in dit topic
RE: Windgeruis - Ervaring met noise canceling? - door 365cycle - 06-Jul-2023, 03:04 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 4 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Velomobiel.nl feest
Voor mij is het we...ZoefZoef — 09:23 PM
Podbike Frikar failliet?
Voor de geïnteressee...Hardloper — 09:07 PM
Velomobiel.nl feest
Voor mij is het we...Hardloper — 08:56 PM
Velomobiel.nl feest
Ah, er komt ook ...ZoefZoef — 08:29 PM
Medeliggers onderweg
Vrijdag 13 juni, vro...Willeke_IGKT — 05:54 PM
Velomobiel.nl feest
Ook ik ben weer thui...Willeke_IGKT — 05:20 PM
Velomobiel.nl feest
Ah, er komt ook ee...Wim -de roetsende — 04:38 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Sommige van die quic...Jeroen S — 03:57 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Die zijn toch gemaak...melle z — 03:46 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Leidt idd niet tot p...ZoefZoef — 03:00 PM
Velomobiel.nl feest
Ah, er komt ook een ...ZoefZoef — 02:56 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Verschillende merken...melle z — 02:55 PM
L6e-BP... op het fietspad?
Tja volgens mij hebb...Jeroen S — 02:43 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Dat ik vandaag een f...Hardloper — 02:36 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Tja dat wordt een ni...Jeroen S — 02:34 PM
Velomobiel.nl feest
Wat is er wel bekend...Hardloper — 02:29 PM
Velomobiel.nl feest
Het was een ongeloof...Wim -de roetsende — 02:08 PM