Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M5 Low Racer met mono voorwiel met trommelrem
#9
Dank voor je uitgebreide reactie Jeroen! De remnaaf is het probleem niet, ik heb inmiddels een Sachs trommelrem gevonden die ik kan versmallen en ombouwen naar enkelzijdige ophanging. Een standaard monovoorvork aanpassen lijkt me ook niet zo'n probleem, maar ze zijn helaas niet op elke straathoek te vinden. Wellicht ligt er ergens één te verstoffen omdat iemand hem door een titanium exemplaar vervangen heeft of zo.

(26-Apr-2023, 09:06 PM)Jeroen S schreef: Van TRP is er de 925 [...] De rem zelf is een stuk smaller, maar het flex pijpje is net zo irritant breed. (maar mogelijk net op een iets gunstiger plek.) Remwerking is niet fantastisch, vind ik.
Dit is plan A, trommelrem is plan B. Ik heb een set T925 remhoeven liggen, maar de voorrem past niet zonder aanpassingen op de monovork. Ik heb hier in Engeland helaas geen werkplaats en weinig gereedschap, maar ik heb een adaptertje besteld (dat voor iets anders bedoeld is) waarmee ik de rem hopelijk pas kan maken. Voor het flexpijpje heb ik een vernuftig adaptertje waardoor het geheel een stuk minder breed wordt, bovendien kan de kabel zowel links als rechts gemonteerd worden. Ik heb nog nooit met T925 gereden, maar ik sprak afgelopen weekend iemand met dezelfde fiets die op dezelfde baan reed als ik en die beschreef ze als 'afdoende'.
2x Dries Baron | Optima Stinger | Challenge Hurricane
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT


Berichten in dit topic
RE: M5 Low Racer met mono voorwiel met trommelrem - door melle z - 26-Apr-2023, 09:38 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Kilometer topic
Afgelopen week 415km...blokdoorn — 07:42 PM
Kilometer topic
Ik zit voor deze maa...Roepers — 07:37 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Heb je een tuin? ...ZoefZoef — 06:34 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Heb je een tuin? Da...Lopopodium — 06:07 PM
Slow TV
Op aantal momenten...Tom Fekkes — 05:31 PM
Slow TV
Op aantal momenten h...blokdoorn — 05:29 PM
Slow TV
Leuke film, m...Tom Fekkes — 01:15 PM
Slow TV
Hoekie — 11:26 AM
Mooi Twente
Bij een afgesloten w...Chepap — 09:36 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Omdat ik mijn tante ...Hardloper — 09:26 AM
Mooi Twente
Beterschap Wim en vo...Hardloper — 09:22 AM
Medeliggers onderweg
Dan hebb...Boyd Maduro — 08:06 AM
Medeliggers onderweg
Hij reed cabrio en d...TimSch — 07:48 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Ik heb de route 3x g...ZoefZoef — 01:58 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
het kan ook altijd n...Veloquest — 01:26 AM
Medeliggers onderweg
Het is echt heel z...Veloquest — 01:25 AM
Mooi Twente
Heel vervelend dat j...Lig-hen — 09:42 PM