Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Politie met hoge snelheid zonder sirenes, wat vinden jullie daarvan?
#12
(30-Mar-2023, 12:41 AM)365cycle schreef: Ik kan me niet voorstellen dat er veel heterdaadjes een mensenleven waard zijn. Sterker nog: Ik weet niet of ik het leven van een collega van die politieagent het leven van een onschuldige onbetrokkene waard vind. Die onschuldige heeft niet bewust gekozen voor een leven met zoveel risico. De agent wél, ook al worden ze daarvoor mijns inziens veel te weinig betaald.
Een leven van een politieman vind ik niet belangrijker dan een burger. Ik denk dat er ook niet op die manier over wordt gedacht. Als jij in een acuut bedreigende situatie zit komen ze verwacht ik net zo snel. Zoals een oud brandweerman ooit tegen me zei: waar anderen weglopen stappen wij naar voren. Het zit in hun bloed om te willen helpen. Ik geloof niet dat ze bewust de risico's van een politieman tegenover een burger afwegen. Ze proberen zo snel mogelijk bij een situatie te zijn zonder ongevallen onderweg. Helaas is het verkeer niet voorspelbaar dus worden er soms verkeerde risico's genomen, dat hoort helaas bij de bevoegdheden die ze hebben.
Dat gezegd hebbende, ik kan het niet met feiten onderbouwen maar ik heb het idee dat zware ongelukken met politievoertuig en vaak gebeuren zonder optische en geluidssignalen. Wat mij betreft mag dat nog wel een keer extra onder de loep worden genomen of dat zo vaak nodig is.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , 365cycle


Berichten in dit topic
RE: Politie met hoge snelheid zonder sirenes, wat vinden jullie daarvan? - door Bob Hagendijk - 30-Mar-2023, 06:49 AM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen:
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Al met al valt h...ZoefZoef — 12:45 AM
is er een Sunrider in de zaal?
De Orca heeft een an...Gideonaut — 12:43 AM
is er een Sunrider in de zaal?
Volgens mij lijken...ZoefZoef — 12:33 AM
Medeliggers onderweg
Vandaag, rond het mi...Josligfiets — 11:23 PM
Is er nog een ligfietsleven na een nieu...
Er is bij het WK i...GHOOGEN — 11:11 PM
Wereld Kampioenschappen 2026, Sittard
Slash is een beest. ...melle z — 10:42 PM
Quattrovelo 158 (Niet mijn QV)
Gemiddelde vermoge...Arend-Jan — 10:40 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ook nog wel interes...Lopopodium — 09:36 PM
Is er nog een ligfietsleven na een nieu...
Er is bij het WK in ...Tijanus — 07:19 PM
Quattrovelo 158 (Niet mijn QV)
Gemiddelde vermoge...Tijanus — 06:29 PM
Quattrovelo 158 (Niet mijn QV)
Hardloper heeft gere...Willeke_IGKT — 06:20 PM
Quattrovelo 158 (Niet mijn QV)
Maar gezien Hard...Wim -de roetsende — 05:58 PM
Quattrovelo 158 (Niet mijn QV)
Zie je wel: hard...TimSch — 05:13 PM
Quattrovelo 158 (Niet mijn QV)
Zie je wel: harder...Wim -de roetsende — 04:40 PM
Quattrovelo 158 (Niet mijn QV)
Zie je wel: harder t...TimSch — 03:57 PM
Quattrovelo 158 (Niet mijn QV)
Ter referentie mijn ...Boyd Maduro — 03:45 PM
Is er nog een ligfietsleven na een nieu...
Ik heb jaren last ...Niels van der Wal — 03:31 PM