Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Politie met hoge snelheid zonder sirenes, wat vinden jullie daarvan?
#9
(29-Mar-2023, 01:40 PM)365cycle schreef: Is dubbel de maximumsnelheid met toeters en bellen misschien nog teveel?

Regels zijn altijd gebaseerd op een lompe vereenvoudiging van het probleem. Van mij mogen ze zo hard rijden als ze kunnen. Zolang ze maar niemand aanrijden.

Ik ben altijd een beetje huiverig voor het gemak waarmee agenten aangeklaagd worden. Tegenwoordig is de publieke opinie belangrijker dan het belang van een agent. Maar wij hebben die mensen wel gevraagd om voor ons te zorgen. Daarmee zetten ze ook vaak genoeg hun eigen leven op het spel. Ik ben erg blij dat die mensen dat voor ons doen. Ik denk dat maar weinig mensen (geen) in staat zijn alle regeltjes na te leven in een situatie waarbij adrenaline komt kijken. We zijn een extreem administratief volk met heel veel mensen die regeltjes verzinnen. De agent geeft aan dat het overtreden van die regeltjes dagelijkse kost is, anders kan hij zijn werk niet doen. Ik pleit dus eerst voor meer onderzoek naar deze dagelijkse gang van zaken. Klopt dit, doen andere agenten dit ook? Anders voeren we deze discussie binnenkort weer. 

We zijn biologische wezens met adrenaline en meer van dat soort ongein. Bovendien moet je een bepaald type mens zijn voor dit soort werk. Misschien vragen we met die regels wel het onmogelijke van dit menstype. Misschien moet het dan technisch maar afgedwongen worden. Maar dit soort mensen ontmoedigen hun plicht te doen? Ik zou er wel voorzichtig mee zijn. Maar de rechter kan die afweging ongetwijfeld beter maken dan ik.
Ik heb altijd gelijk. Want als ik geen gelijk heb verander ik mijn mening.  FlevoTrikeJouta Tadpole Blue Line | Quest 377 | Trident Titan
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Lig-hen


Berichten in dit topic
RE: Politie met hoge snelheid zonder sirenes, wat vinden jullie daarvan? - door Bart Verbeek - 29-Mar-2023, 10:00 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen:
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Fast TV
Als ie gas geeft kri...Hoekie — 01:43 PM
Kilometer topic
Ik heb net de 500 ni...bjscharp — 01:20 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Gaaf om te zien Gid...ZoefZoef — 12:42 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Volgens mij koop j...ZoefZoef — 12:38 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Volgens mij koop je ...Willeke_IGKT — 12:11 PM
Kilometer topic
...en daaruit blijkt...Tijanus — 12:02 PM
Kilometer topic
Op de valreep in mei...Boyd Maduro — 11:32 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Ik dacht dat ligfi...ZoefZoef — 10:43 AM
Fast TV
Het genieten stra...De tovenaar — 09:14 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Ik dacht dat ligfiet...Niels van der Wal — 09:07 AM
Verkeersborden, anders dan de standaard...
Mijn standpunt is: D...bjscharp — 09:05 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
...of een kaartje ko...bjscharp — 09:00 AM
Verkeersborden, anders dan de standaard...
365cycle, ik merk oo...Jeroen S — 07:57 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
.. ik zojuist een wa...ZoefZoef — 12:49 AM
Fast TV
Het genieten straal...Hoekie — 12:10 AM
Verkeersborden, anders dan de standaard...
Maar ik kan me ech...365cycle — 11:34 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Gaaf om te zien Gide...365cycle — 10:36 PM