Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Enquête: Gastvrijheid door en voor ligfietsers en een eventueel platform
#11
(15-Feb-2023, 04:26 PM)wpompert schreef: Middels een zeer korte anonieme enquête willen wij peilen of er belangstelling bestaat voor het bieden van gastvrijheid aan ligfietsers. Het kan dan gaan om het vinden van ligfietsmaatje, een rustpunt overdag, logies, een kampeerplek rondom het huis, het ruilen van een huis en/of oppashuizen bij vakanties. En we willen uiteraard graag weten of ligfietsers hiervan gebruik zouden maken. Dit kan resulteren in een eigen platform met alle voordelen vandien. Zie de verdere info in de enquête. Invullen is mogelijk tot en met 7 maart a.s. en het zou mooi zijn als je ook je medeligfietsers erop attendeert. De ligfietsvereniging is zelf niet verantwoordelijk voor de enquête en een eventueel platform maar helpt ons wel het nieuws rond dit initatief te verspreiden, waarvoor dank. Bijvoorbaat hartelijk dank voor het invullen van de enquête! Carla en Wilco (Bij voldoende belangstelling en als er zich een werkgroep heeft geformeerd, zal deze zich nader voorstellen). 

Link naar enquête https://www.survio.com/survey/d/P4C6O1C2M1W5W0D2S
 
Een paar keer ja ingevuld, ik werk aan een plan om een paar tenten op te stellen voor rugzak toeristen, en fietsers, daar kunnen ook wel ligfietsers bij.
Op onze grond staat een reusachtige fijnspar, aan de onderkant is de kroon 10 m in doorsnee, daaronder is het vrijwel droog, door zijn vorm wordt het regenwater naar buiten geleidt.
Daaronder wil ik een paar platvormen maken van hout, waarop een tent past, er liggen nog een paar luchtbedden, toilet is er ook , een tuinkeuken waar de bezoeker wat warm kan maken, dat moet voldoende zijn voor een prettig verblijf.
Waarom doe ik dit? nu, er zijn veel mensen die graag willen "Wildkamperen" en liever niet naar een normale camping willen, daar kan ik begrip voor opbrengen, alleen het is hier een nationaal park, daar is wildkamperen verboden, waar ik het mee eens ben.
Dit verbod is er niet voor niets, de nacht is hier voor de fauna, die moet in de nacht niet gestoord worden, overdag zijn grote delen v h park toegankelijk voor  bezoekers, maar de mens moet zich niet overal breed maken.
Om nu deze "wildkampeerders" tegemoet te komen stel ik een paar tenten op, overigens is er over de grens in Beieren ook een mogelijkheid tot een soort van wildkamperen, daar zijn plekken in de buurt van huizen, horeca voorzieningen, waar men simpel overnachten kan, men moet zich alleen bij de gemeente vooraf aanmelden, op die manier kan men een leuke trektocht organiseren, groet uit het Boheemse woud.
Antwoord }
Bedankt door: Hoekie


Berichten in dit topic
RE: Enquête: Gastvrijheid door en voor ligfietsers en een eventueel platform - door PlantageBohémien - 16-Feb-2023, 04:04 AM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
M5 compact?
De gele CMPCT staat ...martinus — 08:36 AM
Mijn CHR Carbon High Racer
Zelf ben ik wel be...Gideonaut — 10:37 PM
Mijn CHR Carbon High Racer
gefeliciteerd met ...ZoefZoef — 10:24 PM
Medeliggers onderweg
En al het uitzicht v...melle z — 10:05 PM
Verlichting aanpassen na doorbranden
Nog wat van ali expr...Jeroen S — 10:03 PM
Medeliggers onderweg
Ik zag vanmiddag iem...Lopopodium — 10:01 PM
Mijn CHR Carbon High Racer
gefeliciteerd met je...liggende daan — 05:44 PM
M5 Carbon High Racer oftewel CHR
aangeboden CHR lijkt...liggende daan — 05:42 PM
Mijn CHR Carbon High Racer
Gefeliciteerd Bob me...Lig-hen — 03:12 PM
Wereld Kampioenschappen 2026, Sittard
En weer een bericht ...Willeke_IGKT — 10:07 AM
Verlichting aanpassen na doorbranden
Ik sluit me aan bij ...TimSch — 09:55 AM
Mijn CHR Carbon High Racer
We zijn weer totaal ...melle z — 09:02 AM
Medeliggers onderweg
Zojuist gespot in de...365cycle — 08:11 AM
Verlichting aanpassen na doorbranden
Ik zou niet gaan kno...Jeroen S — 08:05 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Wago 221 kun je ook ...Jeroen S — 07:49 AM
Mijn CHR Carbon High Racer
Nee Italiaanse draad...Jeroen S — 07:46 AM
Verlichting aanpassen na doorbranden
Ik heb in de DF volg...Gideonaut — 01:57 AM