Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Het samenspel van VM met racekap, vizier, zweet, bril, kou, regen en zicht
#18
(04-Feb-2023, 11:25 AM)TimSch schreef: [quote="pieterz" pid='29266' dateline='1675449816']
Quest met intercity bike kap erop en nacaduct in de kap voor het vizier.  Bij regen kan er inderdaad wat water naar binnen fladderen vind ik niet vervelend. Is op te lossen met een sponsje er tussen maar heb ik nog niet nodig gehad.
Alleen last van beslaan van de zijraampjes. Wil hier nog eens dubbelglas van maken maar nog niet aan toe gekomen. Vizier met pinlock werkt echt heerlijk.  Zelf heb ik een ventisit matje en een heleboel gaten in de stoel geboord. Wellicht dat dat nog wat helpt.

Rij zo goed als altijd met vizier dicht. Zeker nu ik de ruitenwisser erop heb sinds 2 weken is het vizier niet meer open geweest met regen en tegenliggers. Af en toe de wisser bewegen en het zicht is weer goed.

[quote] Ik ben best benieuwd naar die ruitenwisser! Waar besteld en hoe ziet dat eruit op de ICB kap? [quote/]

ruitenwisser besteld bij velomobilesh hier zijn ook foto's en een filmpje van de wisser te vinden. Is een 3d geprint stukje met wisser erop. Vond hem wel wat prijzig maar maakt tot nu toe wel de verwachting waar.
Vooral ook prettig als er een paar druppels zijn geweest en dan stopt met regenen. Die druppels bleven anders de hele rit op het vizier. Nu de wisser erover en je heb weer vrij zicht.

[quote] Zou een dikkere ventisit nog veel verschil maken? Heb nu een oudere enkellaags erin namelijk... [quote/]

Ventisit is wel een lekker matje. Mijn ervaring voor wat ik nog kon herinneren want is al lang geleden (6 jaar geleden) is dat toen ik gaten in mijn stoeltje heb geboord ik minder klam werd.
Zitten volgens mij 13 gaten van 65 mm in mijn zitje. Bovenaan in de ronding 1 de rest allemaal 2 gaten (links en rechts van het midden) tot het zitje. Wel even netjes na boren ze goed schuren je wilt geen carbon splinters.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT


Berichten in dit topic
RE: Het samenspel van VM met racekap, vizier, zweet, bril, kou, regen en zicht - door pieterz - 05-Feb-2023, 10:13 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vandaag ben ik blij omdat.....
..mn dag echt heerli...ZoefZoef — 02:09 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
..omdat de prijs voo...ZoefZoef — 02:00 AM
Zitting op maat zetten en op probleempj...
De voorwielen verwij...ZoefZoef — 11:53 PM
M5 Carbon High Racer oftewel CHR
Ik zat net even ...ZoefZoef — 11:37 PM
M-racer voorvork
Ik ben op zoek naa...Wim -de roetsende — 11:06 PM
M5 Carbon High Racer oftewel CHR
Ik zat net even te...Wim -de roetsende — 11:03 PM
M5 Carbon High Racer oftewel CHR
Ik heb een tailbag...blokdoorn — 10:36 PM
M5 Carbon High Racer oftewel CHR
Ik zat net even te n...karimov — 10:16 PM
M5 Carbon High Racer oftewel CHR
Ik heb een tailbag o...ZoefZoef — 10:05 PM
M-racer voorvork
Dit lijkt nog wel ee...Bob Hagendijk — 09:59 PM
M5 Carbon High Racer oftewel CHR
Ik geef je slechts m...blokdoorn — 09:55 PM
Kilometer topic
Lange dag in zweden ...blokdoorn — 09:52 PM
Kilometer topic
In de zin ontbreekt ...Roepers — 07:56 PM
Kilometer topic
In april 2025 1121 ...Boyd Maduro — 07:46 PM
Velomobileworld in Roemenië op de rand ...
@BenParke, de tool...benparke — 05:27 PM
Velomobileworld in Roemenië op de rand ...
Zie je ook dat er ...365cycle — 05:26 PM
Velomobileworld in Roemenië op de rand ...
Ik zie daar voldoe...Hardloper — 05:10 PM