Waardering:
  • 1 stemmen - gemiddelde waardering is 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promotie van het ligfietsen en de vereniging?
#66
(03-Jan-2023, 12:04 AM)365cycle schreef:
(02-Jan-2023, 11:51 PM)ZoefZoef schreef: Influencers.. jammer dat ze altijd zo f*cking commercieel zijn, maar zo'n Enzo Knol kennis laten maken met bijv een velomobiel en andere ligfietsen kan best leuk zijn.

Misschien wat voor 365cycle als ex-petrolhead.  Gewoon hem aansporen eens een dagje van vehikel wisselen.  Niet geschoten is altijd mis. Ik weet dat ie zo ook eens een dagje op een motorzijspan heeft rondgereden.
Zo'n Enzo Knol is niet zo mijn bereik geloof ik. Iets moet dan ook maar net het hedendaagse equivalent van wat ik "cool" noemde worden. Ik denk niet dat ik dat goed kan. 
Die TEDx werkte wel goed. Studenten, vlak voor ze de aller belangrijkste keuzes in hun leven gaan maken, vaak nog erg ijdel en net zo weinig zin in/tijd voor de "gym" als mijn leeftijdscategorie. Ze waren behoorlijk geboeid.
De jeugd heeft de toekomst.  Ik.moest denken aan een filmpje van m waarin ie een dagje ruilde van auro met een zijspanrijder. Die had m dacht ik gewoon gemaild.

Gaat niet om de persoon, maar om de aandacht die je ermee creeert voor de ligfiets of velomobiel als ie een beetje positief erover is. Je hebt een gigantische expose ermee en die knakker zie ik eigenlijk nog wel in een velomobiel stappen, ook al mist ie wat pk's. 

Als dat dan een leuk filmpje oplevert.. veel expose heb je het doel bereikt.

Net als zo'n oliebollentocht altijd wel wat aandacht genereert.  Het is best indrukwekkend als er opeens een kleine 100 velomobielen voorbij komen rijden. En als het dan ook weer wat aandacht oplevert in de lokale pers en de voordelen van zo'n velomobiel worden een beetje belicht, heb je toch weer wat mensen bereikt.  Net als dat je via jouw TEDx talk een aantal studenten hopelijk aan het denken hebt gezet.

Ik mag hopen dat er toch wel een paar overtuigd zijn geraakt en ooit eens een velomobiel zouden overwegen.
Antwoord }


Berichten in dit topic
RE: Promotie van het ligfietsen en de vereniging? - door ZoefZoef - 03-Jan-2023, 12:19 AM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Bruiloft serenade vs snelheid
Terugtoeteren dan ma...LigfietsWilsum — 02:20 PM
Bruiloft serenade vs snelheid
Nou ze zitten achter...Hardloper — 02:15 PM
Bruiloft serenade vs snelheid
Niet zo boos zijn, z...LigfietsWilsum — 01:55 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Voorjaarsvakantie du...TimSch — 11:57 AM
Een mooie en snelle Bülk in Duitsland €6...
Staat op het Duitse ...Wim -de roetsende — 11:36 AM
Bruiloft serenade vs snelheid
Doel je op geïrritee...TimSch — 10:20 AM
Bruiloft serenade vs snelheid
Geen idee of het ook...Hardloper — 10:16 AM
Foto's zonder verhaal
Laat de lente maar k...De tovenaar — 06:13 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Blij dat ik vandaag ...Lopopodium — 06:09 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Gewoon ongestoord ku...Hardloper — 05:56 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Dat ik een wielerb...Wim -de roetsende — 04:58 PM
Wereld Kampioenschappen 2026, Sittard
Ik zal er dan wel ...Bianca F — 02:30 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Dat ik een wielerbaa...Hardloper — 12:32 PM
Fietsen van/voor Paula [split] Ligfiets...
Nu nog naar het juis...Willeke_IGKT — 11:11 AM
Ligfietsclub Noorderligt - Groninger Li...
Wat ik mis aan het...Wim -de roetsende — 09:04 AM
Medeliggers onderweg
Vanmiddag om ongev...JanBurp — 08:54 AM
Medeliggers onderweg
Nee hoor. Nu haal ...Hardloper — 10:58 PM