Op zoek naar mijn perfecte velomobiel
#33
(14-Dec-2022, 06:50 PM)pietandringa schreef: Als je lang bent kan je niet diep genoeg zitten in een Quest. Maar als je minder lang bent ook niet, want dan kijk je niet over de neus heen. In dat opzicht is de Milan een stuk beter. En geen open voetengaten met deze kou is erg fijn.
Wat dat betreft geldt zoveel fietsen, zoveel lichamen. In de Milan mocht ik met een BM-kap kiezen tussen te laag zitten (dus te weinig overzicht), of je hoofd stoten tegen de kap. Lager zitten lukte bij mij sowieso niet, want dan raakte ik de rand aan de voorkant weer met m'n knieën...

Ik had du niet voor niks een stukje yogamat boven m'n hoofd geplakt onder die kap Big Grin
Antwoord


Berichten in dit topic
Op zoek naar mijn perfecte velomobiel - door Bastiaan - 01-Dec-2022, 10:46 PM
RE: Op zoek naar mijn perfecte velomobiel - door Hoekie - 02-Dec-2022, 01:07 AM
RE: Op zoek naar mijn perfecte velomobiel - door John70 - 02-Dec-2022, 03:29 AM
RE: Op zoek naar mijn perfecte velomobiel - door Frutsel - 02-Dec-2022, 11:49 AM
RE: Op zoek naar mijn perfecte velomobiel - door Piet K - 02-Dec-2022, 12:01 PM
RE: Op zoek naar mijn perfecte velomobiel - door =oNNo= - 04-Dec-2022, 07:04 PM
RE: Op zoek naar mijn perfecte velomobiel - door Piet K - 06-Dec-2022, 11:24 PM
RE: Op zoek naar mijn perfecte velomobiel - door John70 - 04-Dec-2022, 05:51 PM
RE: Op zoek naar mijn perfecte velomobiel - door JanBurp - 13-Dec-2022, 01:50 PM
RE: Op zoek naar mijn perfecte velomobiel - door John70 - 13-Dec-2022, 08:51 PM
RE: Op zoek naar mijn perfecte velomobiel - door 365cycle - 15-Dec-2022, 12:14 AM
RE: Op zoek naar mijn perfecte velomobiel - door melle z - 14-Dec-2022, 10:17 PM
RE: Op zoek naar mijn perfecte velomobiel - door =oNNo= - 28-Dec-2022, 10:43 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet to registreren voordat je berichten kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
He die heb ...blokdoorn — 03:55 PM
LEL 2026
Nou daar is ie dan!...Arend-Jan — 03:45 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Het belang van spori...Peter de Rond — 03:28 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Hoe voeg ik een fo...Hoekie — 03:24 PM
LEL 2026
(...) ondergetekend...Tijanus — 03:20 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
En ik gebruik imgbb,...Tijanus — 03:08 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Dik 200 Watt voor o...Tijanus — 02:52 PM
Wind sterkte
maar het was ook ...Bianca F — 02:47 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Hoe voeg ik een ...Wim -de roetsende — 02:45 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Hoe voeg ik een fo...Bianca F — 02:39 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Casper ik begreep da...Hardloper — 02:28 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom op het forum....Hardloper — 02:27 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Ben niet betrouwbaar...Casper Jansen — 02:26 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Hoe voeg ik een ...Casper Jansen — 02:21 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Hier kun je het zien...Wim -de roetsende — 02:17 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Ik ook niet. Ik he...edberg02 — 01:51 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Ik las het zelfs m...Wim -de roetsende — 01:13 PM