Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ontmoetingen met de politie (verzamelthread)
#19
(23-Nov-2017, 12:27 AM)emgaron schreef:
(22-Nov-2017, 10:00 AM)PietV* schreef: Tegen een beschikking voor rijden op een autoweg of in strijd met bord C9 kun je wel bezwaar maken bij de OvJ, maar dat wordt niet gehonoreerd. Ook niet bij de rechter.
Dat lijkt me dan weer logisch - immers is fietsen daar verboden, en dus is Art.5 lid 4 niet van toepassing.

Groeten,
Thomas

Ben in al mijn ligfietsjaren en velomobieljaren wel eens aangehouden door de politie twee keer om de zelfde rede.
1 x met mijn openligger en 1 x met mijn velomobiel, was namelijk door het rode licht gereden, Eindhoven (stop)lichtstad.
Meneer de agent vond dit uiteraard niet goed. Ik vertelde hem dat ik er niets aan kan doen, de sensor in de weg werkt op/ met magnetisch veld en deze detecteert mijn fiets niet. Bij de openligger zie ik dat het crackstel te hoog zit, zou dan af moeten stappen en met het crankstel over de grond moeten slepen om tot detectie te komen met de detectielus in het asfalt daar het frame van aluminium is en niet magnetisch. Het zelfde verhaal gebruikt voor mijn velomobiel waarbij dat helemaal onmogelijk is. Handmatig activeren bij deze stoplichten was niet mogelijk. Het verhaal werd steeds als steek houdend gehouden,kreeg geen bon. Moest wel opletten en dit "probleem"zou op het politiebureau besproken worden..
Dus mocht het, een van jullie overkomen, het verhaal klinkt geloof waardig en het scheelt mogelijk een bon
Antwoord }
Bedankt door:


Berichten in dit topic
RE: Ontmoetingen met de politie (verzamelthread) - door Bert_Rijssen - 19-Nov-2017, 08:00 PM
RE: Ontmoetingen met de politie (verzamelthread) - door Marnix - 01-Dec-2017, 03:55 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
vm-en te koop
De Milan GT van ...Gideonaut — 07:12 PM
vm-en te koop
De Milan GT van Theo...Dharm2004 — 07:01 PM
vm-en te koop
Volgens mij is...Gideonaut — 06:07 PM
vm-en te koop
Volgens mij is d...Wim -de roetsende — 06:01 PM
Velomobiel.nl feest
Deze staat op Facebo...Wim -de roetsende — 05:58 PM
vm-en te koop
Volgens mij is dit...Hardloper — 05:57 PM
Kleinere velomobielen?
Nou de Milan SL word...Hardloper — 05:56 PM
vm-en te koop
Volgens mij is dit e...Gideonaut — 05:54 PM
Kleinere velomobielen?
Dus toen de Snoek ...Wim -de roetsende — 05:51 PM
vm-en te koop
De Milan SL is een...Hardloper — 05:50 PM
vm-en te koop
uit nieuwsgierighei...ZoefZoef — 05:48 PM
Kleinere velomobielen?
Mja er zijn ondertus...Gideonaut — 05:46 PM
vm-en te koop
De Milan SL is een M...Willeke_IGKT — 05:45 PM
Kleinere velomobielen?
Het punt van dit d...datakneder — 05:41 PM
vm-en te koop
Mijn DF en Waw sta...Hardloper — 05:35 PM
vm-en te koop
Mijn DF en Waw staan...Gideonaut — 05:14 PM
Podbike Frikar failliet?
Deze analyse van Hon...Roepers — 05:02 PM