Nieuwe velomobiel
|
Berichten: 1.562
Topics: 16
Lid sinds: Apr 2017
Bedankt: 98
505 x bedankt in 350 berichten
01-Aug-2022, 02:09 PM
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 01-Aug-2022, 02:16 PM door PietV*.)
(01-Aug-2022, 10:40 AM)Wim -de roetsende schreef: (01-Aug-2022, 10:02 AM)PietV* schreef: Het veiligheidsbeginsel vóór het vlotheidsbeginsel. Het kiezen van banden is een compromis. Anti lek vóór vaker bandreparatie. Het kan ook allebei. En snel en behoorlijk lekbestendig. Klopt. Ook dat is een compromis.
(01-Aug-2022, 11:29 AM)365cycle schreef: Die discussie is met Piet al vermoeiend vaak gevoerd. Laat ik snelheid even uitleggen zoals ik het bedoeld had: niet de topsnelheid, maar de snelheid waarmee je je veilig kan verplaatsen. Zoals gezegd, m’n DF is op sommige trajecten sneller dan de Milan. Wat compacter, wendbaarder, en sneller op tempo.
Er gaan er maar weinig op Michelin radiaalbanden de openbare weg op, Weer gaat het over de persoon en niet alleen over de inhoud.
Ik reageerde op: "Eerst wat iedereen het interessantst vindt: snelheid." Snelheid komt bij mij op plaats 6.
Zoals je al schreef is snelheid relatief en afhankelijk van vele factoren. Voor jou o.a. veilig verplaatsen. Is dat z'n moeilijke discussie?
Over radiaal fietsbanden geschreven. Zover mij bekend is worden nog steeds geen radiale fietsbanden gemaakt. Het nadeel van een radiale banden is de sterkte van de buitenomtrek. Er moet dan een axiale gordel om de buitenomtrek worden ingebouwd voor de stabiliteit in de bochten. Met name voor de drifthoek tussen loopvlak en wiel.
|
Berichten in dit topic |
RE: Nieuwe velomobiel - door PietV* - 01-Aug-2022, 02:09 PM
|
Gebruikers die dit topic lezen: 2 gast(en)
|
Welkom
|
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.
|
Nieuwe berichten
|
Mango Sport op 2dehands
|
Ik had er nog nooit ...melle z — 09:00 PM |
Hork van de dag
|
Het kan ook ande...Hardloper — 08:19 PM |
Hork van de dag
|
Het kan ook anders...365cycle — 08:14 PM |
Hork van de dag
|
Als er iets opvoed...Hardloper — 08:12 PM |
Mango Sport op 2dehands
|
Ik heb inderdaad ook...365cycle — 08:12 PM |
Lamp op muts velomobiel
|
@Veloquest had jij n...Hardloper — 08:01 PM |
Hork van de dag
|
Ik vermoed dat de ...365cycle — 08:00 PM |
Lamp op muts velomobiel
|
Op de Milan zat...Gideonaut — 07:41 PM |
Lamp op muts velomobiel
|
Ik zal een foto make...LigfietsWilsum — 07:30 PM |
Lamp op muts velomobiel
|
Op de Milan zat d...TimSch — 07:30 PM |
Lamp op muts velomobiel
|
Hallo,
ben op zoek ...Peter de Rond — 07:05 PM |
Hork van de dag
|
Heb het gevoel dat...Niels van der Wal — 06:55 PM |
Gestroomlijnde tweewieler
|
Deze fiets vind ik...Piet Kunis — 06:50 PM |
Fietsverlichting vaak té fel Of (gevaar...
|
Ik heb ook maar eens...gideon — 05:53 PM |
Hork van de dag
|
Heb het gevoel dat d...365cycle — 05:25 PM |
Gestroomlijnde tweewieler
|
Deze fiets vind ik...Wim -de roetsende — 05:14 PM |
Hork van de dag
|
Ik vind het dit keer...Wim -de roetsende — 05:07 PM |
|