Nieuwe velomobiel
#8
(29-Jul-2022, 11:04 AM)Wim -de roetsende schreef: Ik merk wel dat die Duitsers veel kritischer zijn over de afmontage en sowieso over de vm-en dan wij Nederlanders.

Als ik naar mezelf kijk, dan denk ik eerder aan Friezen. Van het huidige Friesland tot aan Ost-Friesen zoals mezelf, Peter de Rond, Sven en Henning Smile
Antwoord
Bedankt door: Willeke_IGKT


Berichten in dit topic
Nieuwe velomobiel - door berth9999 - 27-May-2022, 09:27 AM
RE: Nieuwe velomobiel - door Jeroen S - 27-May-2022, 09:51 AM
RE: Nieuwe velomobiel - door Wim -de roetsende - 27-May-2022, 11:32 AM
RE: Nieuwe velomobiel - door 365cycle - 27-May-2022, 07:00 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door Hoekie - 31-May-2022, 01:39 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door 365cycle - 31-May-2022, 02:21 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door Wim -de roetsende - 29-Jul-2022, 11:04 AM
RE: Nieuwe velomobiel - door Hoekie - 29-Jul-2022, 12:39 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door 365cycle - 30-Jul-2022, 01:05 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door Wim -de roetsende - 30-Jul-2022, 02:54 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door ZoefZoef - 30-Jul-2022, 03:01 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door Hoekie - 30-Jul-2022, 01:46 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door Hoekie - 30-Jul-2022, 03:15 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door 365cycle - 31-Jul-2022, 01:42 AM
RE: Nieuwe velomobiel - door Jeroen S - 31-Jul-2022, 01:34 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door 365cycle - 31-Jul-2022, 02:39 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door Wim -de roetsende - 31-Jul-2022, 02:57 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door 365cycle - 31-Jul-2022, 05:25 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door PietV* - 01-Aug-2022, 08:57 AM
RE: Nieuwe velomobiel - door Bart Verbeek - 01-Aug-2022, 09:43 AM
RE: Nieuwe velomobiel - door PietV* - 01-Aug-2022, 10:02 AM
RE: Nieuwe velomobiel - door Wim -de roetsende - 01-Aug-2022, 10:40 AM
RE: Nieuwe velomobiel - door 365cycle - 01-Aug-2022, 11:29 AM
RE: Nieuwe velomobiel - door Wim -de roetsende - 01-Aug-2022, 02:00 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door 365cycle - 01-Aug-2022, 03:10 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door PietV* - 01-Aug-2022, 02:09 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door Wim -de roetsende - 01-Aug-2022, 05:36 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door 365cycle - 01-Aug-2022, 06:53 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door Wim -de roetsende - 01-Aug-2022, 07:00 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door 365cycle - 01-Aug-2022, 07:05 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door Hoekie - 01-Aug-2022, 08:51 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door 365cycle - 01-Aug-2022, 10:27 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door pietandringa - 01-Aug-2022, 09:27 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door Hoekie - 02-Aug-2022, 01:07 PM
RE: Nieuwe velomobiel - door 365cycle - 02-Aug-2022, 02:32 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
You have to register before you can post on our site.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Wind sterkte
Het lastigste deel v...benparke — 11:44 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Hoe voeg ik een fo...Willeke_IGKT — 11:21 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Graag had ik een vra...Ivan_Flebus — 11:18 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom! En gefel...Tijanus — 11:16 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom. Enne, L...Ivan_Flebus — 10:29 PM
LEL 2026
Nou daar is ie dan!Â...Veloquest — 10:23 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Achtereenvolgens...Casper Jansen — 10:05 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom. Enne, Lier ...Hoekie — 09:53 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom Ivan op het...Ivan_Flebus — 07:46 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom! En gefelicit...Gideonaut — 07:33 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Ik heb ondertussen g...Willeke_IGKT — 07:29 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom Ivan op het f...Twinbike — 07:24 PM
Wind sterkte
Ik fiets tot windkra...Willeke_IGKT — 07:23 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige eig...
Goeiedag!  Ik be...Ivan_Flebus — 07:12 PM
Wind sterkte
De voorspelde vlage...Hoekie — 07:06 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Welkom Ivan_Flebus...Ivan_Flebus — 06:56 PM
Wind sterkte
Met de Waw en Whike ...Gideonaut — 06:19 PM