Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tijd
#1
Hoeveel tijd gaat er zitten in het zelf bouwen van een trike of quad ? 
Nu ik kan jullie vertellen ; veel tijd, de laatste twee winters ben ik met discipline bijna dagelijks in de werkplaats geweest, en hoewel ik veel verder ben gekomen met verschillende projecten, is er nog geen één helemaal klaar, nu het zomer is en ik me met mijn andere hobby bezig ben, tuinieren, kom ik in de werkplaats en daar staat de trike nog steeds op de werkbank, veel is klaar, maar er is nog redelijk veel werk te doen, hoe komt dat?

In de eerste plaats door mijn ambitie om wat anders te maken dan een ander,  2 motoren, dus ook 2 accu's, met de nodige displays , controller, kabels,   naafversnelling; een wens van mij om in de bergen makkelijk te kunnen schakelen ; gelijk laden met een solar paneel en stroom afnemen, waarvoor ook weer een controller nodig is, solar panelen als bescherming tegen zon/ regen, en een trekhaak. voor een fiets caravan of een aanhanger .

Wat wel duidelijk is geworden is; dat je een werkplaats moet hebben, ik probeer veel passende onderdelen te kopen, laatste tijd eigenlijk alleen nieuw, gebruikt, zitten te vaak "probleem" gevallen tussen, die alleen maar tijd kosten, drijft de kosten wel op, maar dat heb ik er wel voor over.
Aangezien ik geen project op een tekentafel kan ontwerpen, kom ik steeds weer problemen tegen die opgelost moeten worden, een voorbeeld deze winter; hoe krijg ik de ketting onder de stoel door, zonder te veel bodemvrijheid te verliezen, is me gelukt met rollen, alleen nu is de ketting verbinding te breed voor de rollen, dus moet ik me een ander merk ketting kopen.
Andere problemen waren het instappen onder het dak, waar laat ik de accu's, die komen nu in aluminium koffertjes, stoel, moet ik onder in de rugleuning nog wat veranderen, voor de schijfrem achter nog een bevestiging maken, er ligt nog een motor om als lader / rem  te gebruiken, dat laat ik nog maar even liggen, voor volgende winter, is niet zo eenvoudig te realiseren.

Deze tekst heb ik niet geschreven, om anderen te ontmoedigen, maar wel , dat je moet zien dat het een leerproces is, met vooruitgang en tegenslag, maar het houd de geest scherp, groet uit het Boheemse woud.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Hoekie , Lig-hen


Berichten in dit topic
Tijd - door PlantageBohémien - 04-Jun-2022, 07:21 PM
RE: Tijd - door Bacchus - 13-Jun-2022, 09:21 AM
RE: Tijd - door PlantageBohémien - 29-Jun-2022, 03:11 PM
RE: Tijd - door Jeroen S - 30-Jun-2022, 11:00 PM
RE: Tijd - door PlantageBohémien - 03-Jul-2022, 11:03 AM
RE: Tijd - door PlantageBohémien - 21-Jul-2022, 09:28 PM
RE: Tijd - door Jeroen S - 22-Jul-2022, 12:09 AM
RE: Tijd - door PlantageBohémien - 21-Aug-2022, 10:35 AM
RE: Tijd - door PlantageBohémien - 31-Aug-2022, 08:53 AM
RE: Tijd - door sjefke - 31-Aug-2022, 05:33 PM
RE: Tijd - door gideon - 31-Aug-2022, 09:41 AM
RE: Tijd - door PlantageBohémien - 18-Sep-2022, 10:32 AM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen:
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
QV 171 te koop
Het is de tweelingzu...blokdoorn — 07:51 PM
OBT 2025 Groningen
Rijkswaterstaat he...Kapitein Bosui — 06:45 PM
OBT 2025 Groningen
Rijkswaterstaat he...Willeke_IGKT — 06:21 PM
OBT 2025 Groningen
Rijkswaterstaat heef...LigfietsWilsum — 06:16 PM
Zwarte fietsen ?
Natuurkundig i...Veloquest — 06:07 PM
QV 171 te koop
Kan je nu mooi aan d...Veloquest — 06:02 PM
Motor-(mist)lampen op je ligfiets?
Ik heb met zoiets ge...GHOOGEN — 06:00 PM
Verlichtingsbatterij in de velomobiel: ...
Lekenvraag: wat doet...GertBr — 05:57 PM
QV 171 te koop
Gefeliciteerd, wat...Hardloper — 05:34 PM
Motor-(mist)lampen op je ligfiets?
Laatst een nogal fel...blokdoorn — 03:29 PM
Motor-(mist)lampen op je ligfiets?
Als je ze naar bened...Gideonaut — 02:20 PM
Motor-(mist)lampen op je ligfiets?
Volkomen ongeschikt ...LigfietsWilsum — 01:53 PM
Zwarte fietsen ?
Spuitbus doet wond...PlantageBohémien — 12:49 PM
Motor-(mist)lampen op je ligfiets?
 er is vast wel ee...Theo Mol — 12:27 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Die vrouw spreekt de...Dharm2004 — 12:19 PM
QV 171 te koop
Gefeliciteerd, wat i...Dharm2004 — 12:11 PM
QV 171 te koop
Bedankt allemaal! On...Gideonaut — 11:27 AM