The Friendly Velomobile
#11
(21-Jan-2022, 12:23 PM)Wim -de roetsende schreef: Kom je angstige paarden/ruiters tegen ga dan praten of zingen.

In de tijd dat ik wekelijks 's nachts door de Oostvaardersplassen reed zong ik ook altijd luidkeels. Een paar keer heb ik een stel edelherten verrast, en die zijn best wel groot als je op een trike ligt. Maar een miserere of de "lamentations of Jeremiah" is meestal wel voldoende om ze tijdig het hertenpad te doen kiezen.
Ik heb altijd gelijk. Want als ik geen gelijk heb verander ik mijn mening.  FlevoTrike | Jouta Tadpole Blue Line | Quest 377 | Trident Titan
Antwoord


Berichten in dit topic
The Friendly Velomobile - door pietandringa - 20-Jan-2022, 08:07 PM
RE: The Friendly Velomobile - door 365cycle - 20-Jan-2022, 08:58 PM
RE: The Friendly Velomobile - door pietandringa - 20-Jan-2022, 09:07 PM
RE: The Friendly Velomobile - door 365cycle - 20-Jan-2022, 09:15 PM
RE: The Friendly Velomobile - door Willeke_IGKT - 20-Jan-2022, 09:11 PM
RE: The Friendly Velomobile - door Willeke_IGKT - 11-Nov-2022, 07:05 PM
RE: The Friendly Velomobile - door 365cycle - 11-Nov-2022, 11:13 PM
RE: The Friendly Velomobile - door Frutsel - 21-Jan-2022, 12:01 AM
RE: The Friendly Velomobile - door Wim -de roetsende - 21-Jan-2022, 01:04 AM
RE: The Friendly Velomobile - door de Boer - 21-Jan-2022, 10:09 AM
RE: The Friendly Velomobile - door Wim -de roetsende - 21-Jan-2022, 12:23 PM
RE: The Friendly Velomobile - door Bart Verbeek - 21-Jan-2022, 12:43 PM
RE: The Friendly Velomobile - door de Boer - 21-Jan-2022, 02:53 PM
RE: The Friendly Velomobile - door 365cycle - 21-Jan-2022, 02:53 PM
RE: The Friendly Velomobile - door ThijsR - 21-Jan-2022, 12:42 PM
RE: The Friendly Velomobile - door Lopopodium - 21-Jan-2022, 10:44 PM
RE: The Friendly Velomobile - door Willeke_IGKT - 12-Nov-2022, 08:10 PM
RE: The Friendly Velomobile - door Fietsbennie - 12-Nov-2022, 08:32 PM
RE: The Friendly Velomobile - door Jan van Ochten - 19-Jan-2023, 10:19 PM
RE: The Friendly Velomobile - door GerDilven - 20-Jan-2023, 12:50 AM
RE: The Friendly Velomobile - door TvWijk - 20-Jan-2023, 01:28 AM
RE: The Friendly Velomobile - door Jan van Ochten - 20-Jan-2023, 08:27 AM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet to registreren voordat je berichten kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Die extra bandensp...Wim -de roetsende — 10:10 PM
Ritjes van Atrike (video)
Lijkt misschien niet...Atrike — 10:07 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Die extra bandenspan...LigfietsWilsum — 09:40 PM
Ritjes van Atrike (video)
Ik vind dat spookfie...Lopopodium — 09:36 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Dankjewel! Ik ke...Hardloper — 09:22 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Mijn eerste velomobi...Wim -de roetsende — 08:43 PM
Velgen, velgen en oh ja, velgen.
 Ik test ze nu ...Raybent — 08:38 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Voor zover ik de vor...Willeke_IGKT — 08:38 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
September 2011 m...Casper Jansen — 08:20 PM
Wind sterkte
maar het was ook...benparke — 08:16 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Ja precies, ergens w...Jeroen S — 07:51 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
De keuze voor een ve...Bobslee — 07:18 PM
Ritjes van Atrike (video)
Vanmorgen even een k...Atrike — 06:55 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
September 2011 mâ€...Twinbike — 06:41 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
De achterband op e...Ivan_Flebus — 06:26 PM
Optimalisatie van een WAW.
Ik denk ook dat we h...Jeroen S — 06:25 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
De achterband op een...Jeroen S — 06:19 PM