Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Is sporten wel zo gezond? [split] Blijft de ligfiets beperkt tot een "niche"?
#51
De medische wereld ontdekt de afgelopen jaren stap voor stap dat vrouwen eigenlijk toch niet gewoon mannen zonder penis, teelballen en met een vagina, baarmoeder, eierstokken en borsten zijn. Zelfde geldt voor je roots: een lichaam van een negroïde mens werkt niet 100% hetzelfde als jouw lichaam of dat van een Aziaat. Natuurlijk er zijn bepaalde basiswaarden, bijvoorbeeld die waaruit blijkt dat een mensenlichaam prima geconditioneerd kan worden om dagelijks urenlang een noemenswaardige dot arbeid te leveren; daarvan hebben we zowel hier op het forum als ver erbuiten veelvuldig bewijs gezien. Sterker nog: Ons bestaan is erop gebaseerd.
Maar toch: De meest voorkomende symptomen voor een hartinfarct wijken bijvoorbeeld af van de "bekende standaard" zodra je vrouw bent, een flinke lading pigment hebt of allebei, en dat geldt ook voor hoe je lijf reageert op medicijnen.
Dit gegeven wordt alleen maar complexer omdat er steeds meer gemixte kinderen geboren worden: mijn kind heeft kenmerken uit Finland, Rusland, Nederland/Duitsland, de Antillen (dus ook Afrika), en niet zichtbaar maar wel noemenswaardig: wat Indianenbloed.

Maar hier, goed verstopt in de krochten van ligfietsers.nl, hebben we PietV, die gebaseerd op eigen ervaring weet wat het beste is voor al die groepen.

Ik zou het 100% met je eens zijn Piet, als je het gewoon op jezelf zou betrekken. Wat goed is voor jou is niet zomaar toepasbaar op alle anderen op de hele wereld.
Antwoord }
Bedankt door: Wim -de roetsende , ThijsR


Berichten in dit topic
RE: Is sporten wel zo gezond? [split] Blijft de ligfiets beperkt tot een "niche"? - door 365cycle - 15-Jan-2022, 04:37 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 2 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Milan 4.2
Gisteren ontdekte ik...Arend-Jan — 08:58 AM
koplamp van fatbike?
Als je een IQ-X E ...Status Quooh — 08:27 AM
Milan 4.2
Voor de geinteressee...Status Quooh — 08:25 AM
Ben van Northland Velo gaat verhuizen
Fijn dat je je hier ...Bianca F — 12:01 AM
Elektronisch schakelen in Velomobielen.
Bedankt weer Hoekie!Bobslee — 10:05 PM
Ben van Northland Velo gaat verhuizen
Daar hebben ze a...benparke — 09:55 PM
Elektronisch schakelen in Velomobielen.
Beide Bülks vanaf fa...Hoekie — 09:51 PM
Ben van Northland Velo gaat verhuizen
Je hebt een ...ZoefZoef — 09:50 PM
Ben van Northland Velo gaat verhuizen
Ik volgde je al to...benparke — 09:48 PM
LOL
bedankt :cla...Hardloper — 09:40 PM
LOL
bedanktWim -de roetsende — 09:38 PM
LOL
Geweldig dit  :thumb...Hoekie — 09:23 PM
Elektronisch schakelen in Velomobielen.
@Bobslee. Toch nog...Bobslee — 09:21 PM
Ben van Northland Velo gaat verhuizen
Ik volgde je al toen...Willeke_IGKT — 09:19 PM
Milan 4.2
Ik hoop dat er nog...Hoekie — 09:18 PM
Milan 4.2
Ben had voorheen ver...Willeke_IGKT — 09:08 PM
Ben van Northland Velo gaat verhuizen
Je hebt een gr...benparke — 09:03 PM