Flevobike Lichtvin, ervaringen?
#1
Deze staat al een paar maand open in een chrome tabblad hier: https://shop.flevobike.nl/nl/orca-lichtvin.html .

Ik kan er verder weinig over vinden, behalve een Belg die een variant erop heeft gemaakt.

Heeft er hier iemand ervaring hiermee, of nog mooier; duidelijkere fotos, liefst van opzij?
Antwoord
Bedankt door: Jan van Ochten


Berichten in dit topic
Flevobike Lichtvin, ervaringen? - door berth9999 - 09-Dec-2021, 01:17 AM
RE: Flevobike Lichtvin, ervaringen? - door Hoekie - 09-Dec-2021, 10:42 AM
RE: Flevobike Lichtvin, ervaringen? - door berth9999 - 09-Dec-2021, 12:57 PM
RE: Flevobike Lichtvin, ervaringen? - door pieterz - 12-Jan-2022, 03:16 PM
RE: Flevobike Lichtvin, ervaringen? - door pieterz - 28-Nov-2022, 01:07 PM
RE: Flevobike Lichtvin, ervaringen? - door Joop99 - 15-Jan-2023, 07:23 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet to registreren voordat je berichten kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
De keuze voor een ve...Bobslee — 07:18 PM
Ritjes van Atrike (video)
Vanmorgen even een k...Atrike — 06:55 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
September 2011 mâ€...Twinbike — 06:41 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
De achterband op e...Ivan_Flebus — 06:26 PM
Optimalisatie van een WAW.
Ik denk ook dat we h...Jeroen S — 06:25 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
De achterband op een...Jeroen S — 06:19 PM
Handbike
Hoi, Misschien ho...Wim -de roetsende — 05:38 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom op het foru...Ivan_Flebus — 05:04 PM
Handbike
Hoi, Misschien hoor...Casper Jansen — 04:46 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
He die heb ...blokdoorn — 03:55 PM
LEL 2026
Nou daar is ie dan!...Arend-Jan — 03:45 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Het belang van spori...Peter de Rond — 03:28 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Hoe voeg ik een fo...Hoekie — 03:24 PM
LEL 2026
(...) ondergetekend...Tijanus — 03:20 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
En ik gebruik imgbb,...Tijanus — 03:08 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Dik 200 Watt voor o...Tijanus — 02:52 PM
Wind sterkte
maar het was ook ...Bianca F — 02:47 PM