Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prijzen fietsonderdelen in het algemeen in Nederland
#4
(24-Nov-2021, 12:21 PM)ThijsR schreef: Voor kleine onderdelen is het soms juist weer wel de moeite waard om even bij je LBS te kijken, scheelt toch weer verzendkosten Smile Plus, voor de hippies onder ons, alles maar laten verzenden is ook weer niet zo geweldig voor het milieu
Dat laatste zit wat in, alleen, met een auto een eind rond rijden is ook niet erg zinvol, dan de vraag ; hoe komen de onderdelen bij de fietsenhandel ? vaak toch ook met de pakketpost, grote voorraden worden vaak niet meer aangehouden, morgens besteld, volgende dag ophalen, en vaak alleen voor het eigen merk, voor vreemde merken moet er extra besteld worden.
Omdat ik vaak begin met een gebruikte fiets / trike , en die zelf ophaal, meen ik een goede start te maken, daarvoor gebruikte onderdelen te kopen, ben ik van teruggekomen, vaak mankeert er wat aan, en die gebruikte delen moeten ook verzonden worden, dan beter nieuw, en een order verzamelen in één zending.
Overigens, ik heb ook zorgen over de planeet waarop we allen leven, van de hippie tijd heb ik niet al te veel meegekregen, ik was nog te jong, dat daar veel postpakketten bezorgd werden om een fiets te repareren betwijfel ik, misschien met wiet en sterkedrank ?
Antwoord }
Bedankt door:


Berichten in dit topic
RE: Prijzen fietsonderdelen in het algemeen in Nederland - door PlantageBohémien - 24-Nov-2021, 01:05 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Tesla FSD
Als het goed is grij...melle z — 11:51 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
als experiment het...Hoekie — 10:42 AM
Tesla FSD
Oh, maar je kan de...Kapitein Bosui — 09:31 AM
Tesla FSD
Oh, maar je kan de s...LigfietsWilsum — 08:56 AM
Kilometer topic
160 km met een bukfi...Jeroen S — 08:51 AM
Tesla FSD
Het is een wat ander...Roepers — 08:47 AM
Kilometer topic
Ik zat afgelopen wee...Boyd Maduro — 08:04 AM
Tesla FSD
Ik zat vorige week i...Jeroen S — 07:37 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
... omdat mijn fiets...LigfietsWilsum — 07:35 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Gaat er vooral om da...LigfietsWilsum — 05:20 AM
Tesla FSD
Toen ik meewerkte aa...TvWijk — 11:36 PM
Tesla FSD
Ook een vraag: staan...Lopopodium — 11:32 PM
Tesla FSD
*pakt bier en chipsArend-Jan — 11:22 PM
Route tips gevraagd: noordelijk FR GR
Rondje Lauwersme...TimSch — 10:26 PM
Tesla FSD
Tesla Full Self Driv...jeroenpost — 10:05 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Op de vrijwilliger...Willeke_IGKT — 10:04 PM
hier zitten ze niet op mij te wachten: ...
Net als bij de UCI...Hardloper — 09:57 PM