LinkedIn / Velomobiel promotie
|
Berichten: 1.776
Topics: 42
Lid sinds: May 2018
Bedankt: 2643
2389 x bedankt in 888 berichten
Ik vind de tekst ook erg lang en te negatief beginnen. Positief pak je volgens mij ook meer belangstelling?
Misschien kun je hem een keer door een online AL programma gooien? Volgens mij kun je veel met die techniek tegenwoordig. Met naam en toenaam kun je het wel persoonlijk maken.
Berichten: 3.223
Topics: 109
Lid sinds: Apr 2023
Bedankt: 3684
3975 x bedankt in 2674 berichten
(25-Nov-2024, 11:12 PM)Fietsbennie schreef: Ik vind de tekst ook erg lang en te negatief beginnen. Positief pak je volgens mij ook meer belangstelling?
Misschien kun je hem een keer door een online AL programma gooien? Volgens mij kun je veel met die techniek tegenwoordig. Met naam en toenaam kun je het wel persoonlijk maken.
Theo heeft dat al voor mij gedaan.
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Berichten: 6.158
Topics: 116
Lid sinds: Sep 2020
Bedankt: 12602
9775 x bedankt in 4769 berichten
(25-Nov-2024, 12:05 PM)Niels van der Wal schreef: Er is een autoplicht bij mijn nieuwe werkgever. Ehh... huh? Dat je niet stinkend en zweterig moet verschijnen snap ik nog. Maar op een speed pedelec is toch niets raars...?
Het klinkt als een lekker modern bedrijf
(25-Nov-2024, 01:17 PM)qv-tester schreef: Wel zijn we verplicht een auto van de zaak te nemen als deel van het loon... Ook een rare frats. Jou extra loon geven is vrijwel zonder uitzondering goedkoper.
Een oud-collega zit ook met die situatie... er is een splinternieuwe VW ID3 voor hem aangeschaft die nu, na een jaar, nog geen 500 km gereden heeft. Hij woont in Amsterdam, kan niet gratis voor de deur parkeren en heeft een ontlastinghekel aan autorijden. De auto staat dus op kantoor, voor die enkele keer dat hij 'm nodig heeft.
(25-Nov-2024, 01:17 PM)qv-tester schreef: Van mij hebben ze ooit een filmpje op linked in gezet vanuit het werk omwille van mijn bijzondere manier van gaan werken. Ik heb zelf geen linked in, maar op de site van mijn werk staat er ook een filmpje (dezelfde als daar): https://www.fenego.be/nl/nieuws/onderweg...-met-mark/ Wat een tof filmpje Mark!
(25-Nov-2024, 03:19 PM)Veloquest schreef: Ik zeg meestal ook als je de fiets alleen voor de stad gebruikt kun je beter een elektrische fiets kopen. Daar zit ook een hoop tussen he... ik ben m'n vouwfiets echt superfijn gaan vinden. Licht, wendbaar, en na wat technische tuning (vertanding, banden, trappers) voor mij snel genoeg om bij wielrenners en snorscooters aan te haken als ik haast heb.
(25-Nov-2024, 09:10 PM)ZoefZoef schreef: Ben ik wel benieuwd: is ie inmiddels definitief om, of gaat de velomobiel eruit zodra het rijbewijs terug is en keert ie weer terug naar de auto? Ik zie 'm nog altijd weleens velomobiel rijden, maar weet dat hij ook z'n autorijbewijs allang weer terug heeft. Denk dat het nu een beetje hobby is, of misschien voor als het druk is.
Grappige aan een velomobiel is wel dat dat het snelste is dat je kan rijden met een ingenomen rijbewijs. Een speed pedelec of bromfiets mag namelijk ook niet
(25-Nov-2024, 09:53 PM)TimSch schreef: |De TLDR versie (waar 365cycle een held in is ). Twijfelachtige eer
In words of others,
Wisdom blooms, forums unite,
Quoted love takes flight.
Berichten: 6.542
Topics: 167
Lid sinds: Apr 2017
Bedankt: 2656
8919 x bedankt in 4315 berichten
(25-Nov-2024, 01:17 PM)qv-tester schreef: Van mij hebben ze ooit een filmpje op linked in gezet vanuit het werk omwille van mijn bijzondere manier van gaan werken. Ik heb zelf geen linked in, maar op de site van mijn werk staat er ook een filmpje (dezelfde als daar): https://www.fenego.be/nl/nieuws/onderweg...-met-mark/
Wat een leuk filmpje.
Dit zou zo op LinkedIn kunnen
Goede reclame voor de velomobiel én mensen zien echt hoe zoiets nou 'werkt'. Gewoon instappen en fietsen maar.
Misschien wist ik het al, maar ik zie nu dat jij de QV met de Milan-sticker hebt. Mooi.
Wim -de roetsende
Thys 209 Rowingbike - Milan SL MK7 - M5 CHR - DF 282
Berichten: 1.782
Topics: 11
Lid sinds: Oct 2020
Bedankt: 554
3519 x bedankt in 1634 berichten
Ook van mijn kant, mooi filmpje. En ook bij mij soortgelijke redenen om lekker te fietsen.
Berichten: 3.223
Topics: 109
Lid sinds: Apr 2023
Bedankt: 3684
3975 x bedankt in 2674 berichten
26-Nov-2024, 09:31 AM
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 26-Nov-2024, 09:31 AM door Hardloper.)
Leuk filmpje en ook mooi om te zien dat het op de bedrijfswebsite staat. Dan staan ze er gewoon helemaal achter.
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Berichten: 162
Topics: 3
Lid sinds: Oct 2023
Bedankt: 2
401 x bedankt in 161 berichten
26-Nov-2024, 09:48 AM
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 26-Nov-2024, 09:49 AM door qv-tester.)
(26-Nov-2024, 07:25 AM)Wim -de roetsende schreef: (25-Nov-2024, 01:17 PM)qv-tester schreef: Van mij hebben ze ooit een filmpje op linked in gezet vanuit het werk omwille van mijn bijzondere manier van gaan werken. Ik heb zelf geen linked in, maar op de site van mijn werk staat er ook een filmpje (dezelfde als daar): https://www.fenego.be/nl/nieuws/onderweg...-met-mark/ Wat een leuk filmpje.
Dit zou zo op LinkedIn kunnen
Goede reclame voor de velomobiel én mensen zien echt hoe zoiets nou 'werkt'. Gewoon instappen en fietsen maar.
Het staat ook op LinkedIn, onder het account van mijn werkgever (dus Fenego), maar ik heb zelf geen LinkedIn, dus je zou het daar kunnen opzoeken als je wel LinkedIn hebt. Zelf heb ik de link daarvan niet.
(26-Nov-2024, 07:25 AM)Wim -de roetsende schreef: Misschien wist ik het al, maar ik zie nu dat jij de QV met de Milan-sticker hebt. Mooi. We hebben elkaar even gesproken op de laatste OBT, hebben we enkele kilometers langs elkaar gereden.
|
Gebruikers die dit topic lezen:
|
Welkom
|
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.
|
Nieuwe berichten
|
vm-en te koop
|
Ik heb ook wel foto'...Jeroen S — 07:47 AM |
Kleinere velomobielen?
|
Mn eerste velomobiel...ZoefZoef — 06:10 AM |
Kleinere velomobielen?
|
Maar goed, als ik e...Willeke_IGKT — 04:53 AM |
vm-en te koop
|
Is een MK3, dan mo...365cycle — 11:58 PM |
Kleinere velomobielen?
|
Het scheelt ook ho...365cycle — 11:53 PM |
Kleinere velomobielen?
|
Hij stelde een krui...Bianca F — 11:47 PM |
Kleinere velomobielen?
|
Als ik ooit een ve...datakneder — 11:38 PM |
Kleinere velomobielen?
|
(...)
De W9s is voo...Tijanus — 11:27 PM |
Kleinere velomobielen?
|
Het scheelt ook hoev...Jeroen S — 11:27 PM |
Kleinere velomobielen?
|
... en vooral omda...Boyd Maduro — 11:13 PM |
Kleinere velomobielen?
|
op de w9s pagina van...Gideonaut — 11:01 PM |
vm-en te koop
|
In de SL past geen 2...Jeroen S — 10:55 PM |
vm-en te koop
|
Het is niet zozeer i...Gideonaut — 10:53 PM |
Kleinere velomobielen?
|
Ja maar ook die SL i...Jeroen S — 10:47 PM |
vm-en te koop
|
De Milan GT va...Arend-Jan — 10:47 PM |
vm-en te koop
|
Wel of geen vering, ...Tijanus — 10:44 PM |
Kleinere velomobielen?
|
Graag jullie ide...Bianca F — 10:43 PM |
|