Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Met de boot naar Engeland?
#27
(15-Nov-2023, 11:30 AM)Roepers schreef:
(14-Nov-2023, 07:13 PM)ZoefZoef schreef:
(13-Nov-2023, 10:46 PM)Willeke_IGKT schreef: @ZoefZoef, je kunt ook een fikse boete oplopen en als je geen ID mee heb kunnen ze zelfs de politie inschakelen, doen ze niet vaak maar het kan wel.

De meeste conducteurs vragen niet eens naar het treinkaartje voor de fiets en uiteraard heb ik wel gewoon een treinkaartje voor mezelf Wink
Blijf netjes en de kans op een boete is gewoon klein.  Ik heb er in de trein nog nooit eentje gehad in ieder geval.  Enkel in de metro, 20 jaar terug toen ik gewoon altijd zwart reed en nog niet fietste.

Ik koop altijd een fietskaartje als ik ligfiets mee de trein in neem. Altijd!

Zo hoort het ook. Ik ben gewoon af en toe een beetje stout Wink
Antwoord }
Bedankt door:
#28
Ik had die 2m beperking ook gezien toen ik de overtocht voor de WK-fietsvakantie boekte (DFDS Duinkerken-Dover en terug), dus voor de zekerheid heb ik toen 'Motorfiets' gekozen (dan mag tot 3m). Vond het nog steeds heel betaalbaar, dus dat maakte mij niet uit. Dan moet je wel een kenteken invoeren, dus koos ik "Velomobile" en heb er een mail met foto achteraan gestuurd.

Kreeg een super-vriendelijke reactie, dat ze ook het personeel in de havens al hadden ingelicht, om mij te helpen (met de helling de boot op) indien nodig (bleek niet nodig, ik reed zo omhoog) en ze vertelde mij dat ik gewoon als auto aan kon/moest rijden. Ging allemaal heel soepel.

Er waren nog wat hollanders daar met velomobiel die als gewone fiets geboekt hadden, dat ging ook zonder problemen.
Antwoord }
#29
(22-Aug-2024, 09:27 AM)Arend-Jan schreef: Kreeg een super-vriendelijke reactie, dat ze ook het personeel in de havens al hadden ingelicht, om mij te helpen (met de helling de boot op) indien nodig (bleek niet nodig, ik reed zo omhoog) en ze vertelde mij dat ik gewoon als auto aan kon/moest rijden. Ging allemaal heel soepel.

Daar kan het NS management nog wat van leren...  Doh

2020 Challenge Chamsin 26" met Rohloff | 2012 Hase Pino met Rohloff | 2014 AZOR Texel | 2012 Brompton
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Boyd Maduro
#30
Gelukkig zijn conducteurs meestal een stuk redelijker en zinniger dan de achterlijken die de regels verzinnen.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Bacchus , Boyd Maduro


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Kleinere velomobielen?
Dus toen de Snoek ...Wim -de roetsende — 05:51 PM
vm-en te koop
De Milan SL is een...Hardloper — 05:50 PM
vm-en te koop
uit nieuwsgierighei...ZoefZoef — 05:48 PM
Kleinere velomobielen?
Mja er zijn ondertus...Gideonaut — 05:46 PM
vm-en te koop
De Milan SL is een M...Willeke_IGKT — 05:45 PM
Kleinere velomobielen?
Het punt van dit d...datakneder — 05:41 PM
vm-en te koop
Mijn DF en Waw sta...Hardloper — 05:35 PM
vm-en te koop
Mijn DF en Waw staan...Gideonaut — 05:14 PM
Podbike Frikar failliet?
Deze analyse van Hon...Roepers — 05:02 PM
vm-en te koop
uit nieuwsgierigheid...Hardloper — 04:59 PM
Kleinere velomobielen?
Blijft er nog de W...365cycle — 04:43 PM
Kleinere velomobielen?
Misschien moet ik te...Hardloper — 04:35 PM
Kleinere velomobielen?
Het punt van...Niels van der Wal — 04:35 PM
Kleinere velomobielen?
Ik ben 16 cm korter ...Willeke_IGKT — 03:50 PM
Kleinere velomobielen?
Ik ben 178cm en ik k...Gideonaut — 02:50 PM
Fietshelm (dag van de)
Maar de helmenfan Ma...Lopopodium — 02:37 PM
Velomobiel.nl feest
Voor de liefhebber, ...Hardloper — 02:35 PM